N, 30.11.2023

HARULDANE KAADER ⟩ Vaata, milline nägi popstaar Madonna välja teismelisena!

Elu24
Facebook
Comments
Madonna.
Madonna. Foto: Scanpix/Topham Picturepoint

USA popstaar Madonna (61) jagab Instagramis võrdlemisi haruldast kaadrit oma noorusajast.

Konkreetne foto on tehtud 1970. aastate lõpus ning tegu on väga tagasihoidliku pildiga: noor Madonna istumas kellegi tagahoovis, seljas punane nabapluus ja jalas teksapüksid.

Lauljatar annab teada, et foto on jäädvustatud Michigani osariigis asuvas linnakeses Bay City, kus ta ka sündinud on. «Karantiin teismelisena,» kirjutas ta pildiallkirjaks.

Kõnealust fotot näed SIIT!

Madonna Louise Ciccone sündis 1958. aastal. Kui ta oli umbes 19-aastane, kolis ta New Yorki. Seal tegutses ta esialgu tantsijana, hiljem osales ta ka bändides  Breakfast Club ning Emmy.

Soolokarjääriga alustas ta 1983. aastal. Tänaseks päevaks on ta üks maailma edukamaid muusikuid.

Ta on kaasa teinud ka mitmetes filmides. Filmis «Evita» kehastas ta Eva Peróni ning teenis selle filmirolli eest ka Kuldgloobuse. 

Madonna on abielus olnud kaks korda, aastatel 1985-1989 oli ta abielus näitleja Sean Penniga. Teist korda abiellus popstaar näitleja Guy Ritchie'ga, nende abielu kestis kaheksa aastat.

Popstaaril on kuus last. Madonna vanim tütar Lourdes Leon sündis 1996. aastal suhtest tantsija Carlos Leoniga. Abielust Ritchiega sündis 2000. aastal poeg Rocco Ritchie. 2006. aastal adpoteerisid nad Malawist poja David Banda Mwale Ciccone Ritchie.

2009. aastal adopteeris ta Malawist tütre Mercy Jamesi. 2017. aastal sai ta taas emaks, kui adopteeris Malawist tütred Estere ja Stella.

61-aastasel lauljatari elukaaslane on 26-aastane taustatantsija Ahlamalik Williams. Möödunud nädalal 26. sünnipäeva tähistanud Ahlamalikule avaldas lauljatar sotsiaalmeedia vahendusel ka armastust: «Palju õnne, mu armastus! Pole ühtegi teist inimest, kellega ma meelsamini karantiinis aega veedaks.»

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles