L, 25.03.2023

VAATA JÄRELE ⟩ Räpitalent villemdrillem: pole ammu-ammu saanud oma lugusid esitada!

, Toimetaja
Räpitalent villemdrillem: pole ammu-ammu saanud oma lugusid esitada!
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments

RGB Baltic ja Elu24 live-kontsertide sari «Eesti Muusika LIVE!», mille eesmärk on toetada muusikavaldkonda, läheb täie hooga edasi! Selle nädala kontserdid aitab kuulajateni tuua Universal Music Baltics ja näha saab plaadifirma värskemaid noori talente.

Pühapäeval, 3. mai kell 20.30 esineb villemdrillem. Esitlusele tuleb kõik villemdrillemi tuntumad hitid ja lood ka algusaegadest. «Polegi neid ammu saanud esitada, sest mõned klubikontserditele liiga rahulikud. Ise vast olengi sellepärast elevil, et pole ammu-ammu saanud oma lugusid esitada, pluss lava tuleb kodune, niiet teil hea tore vaadata» ütleb Villem salapäraselt.

Tehnikarendi firma RGB Baltic laoruumid on saanud täiesti uue otstarbe – sinna on üles seatud võimas lava, kus toimuvad aprilli ja maikuu nädalalõppudel Eesti artistide kontserdid. Tegu on eriliste kontsertidega, kuna need toimuvad publikuta, ent fännid esinemisest ilma ei jää. Kontsertidest teeb ülekande Elu24 ning neid saab reaalajas vaadata spetsiaalselt loodud veebilehelt www.eestimuusika.ee.

Vaatajatel on võimalik artisti kontserdi vältel toetada, saates eritariifsele numbrile SMS sõnumi, võimalus on valida kolme summa vahel 1,50, 3,25 või 5 eurot. Kogutulu jaotub solidaarselt artisti, kontserdi tootmise, ülekande ja SMS-teenuse vahel. Märgusõna: LIVE

Lühinumbrid:
13553 – 1,50 €
15154 – 3,25 €
15156 – 5,00 €


Kontserti ette valmistades ja läbi viies peetakse rangelt kinni terviseameti soovitustest ja vabariigi valitsuse erikorra nõuetest ning tagatakse hügieeniliselt turvaline keskkond.

Märksõnad
Tagasi üles