R, 1.12.2023

VAATA JÄRELE ⟩ Indrek Ventmann ja Allan Kasuk tõid kuulajateni hitid eriti helges vormis!

, Toimetaja
Facebook
Comments
Posted by Elu24 on Pühapäev, 26. aprill 2020

RGB Baltic ja Elu24 live-kontsertide sari «Eesti Muusika LIVE!», mille eesmärk on toetada muusikavaldkonda, käib hooga! Pühapäeval esinesid Indrek Ventmann ja Allan Kasuk.

Allan Kasuk ansamblist Kruuv ja Indrek Ventmann ühendasid duona väed, et ette kanda lood, mis Kruuvi («Tiiu talu tütreke», «Leelo») ja Indrek Ventmanni («Hispaania tüdruk», «Tempel») esituses Eesti Laulul kõlanud on.

Lisaks nendele kõlasid ka uuemad lood ning sekka paar kaverit. Eriolukorra tõttu oli ka duo isoleerunud, kuid loometegevust see ei seganud. Nii valmis neil koostöös koroonateemaline lugu.

««Für koroona» kordas üle kõik tähtsad reeglid, mida hetkel keegi meist unustada ei tohiks,» lausus proviisor ja laulja Indrek Ventmann. Oma kõrv on kuningas - kuula videost!

Tehnikarendi firma RGB Baltic laoruumid on saanud täiesti uue otstarbe – sinna on üles seatud võimas lava, kus toimuvad aprilli ja maikuu nädalalõppudel Eesti artistide kontserdid. Tegu on eriliste kontsertidega, kuna need toimuvad publikuta, ent fännid esinemisest ilma ei jää. Kontsertidest teeb ülekande Elu24 ning neid saab reaalajas vaadata spetsiaalselt loodud veebilehelt www.eestimuusika.ee.

Vaatajatel on võimalik artisti kontserdi vältel toetada, saates eritariifsele numbrile SMS-sõnumi, võimalus on valida kolme summa vahel 1,50, 3,25 või 5 eurot.

Kogutulu jaotub solidaarselt artisti, kontserdi tootmise, ülekande ja SMS-teenuse vahel.

Märgusõna: LIVE

Lühinumbrid:
13553 – 1,50 €
15154 – 3,25 €
15156 – 5,00 €

Kontserti ette valmistades ja läbi viies peetakse rangelt kinni terviseameti soovitustest ja vabariigi valitsuse erikorra nõuetest ning tagatakse hügieeniliselt turvaline keskkond.

Kontserdi algusaeg on kell 20.30.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles