L, 25.03.2023

VAATA JÄRELE ⟩ Ziggy Wild kostitas vaatajaid meeldejääva energialaenguga

, Toimetaja
Ziggy Wild kostitas vaatajaid meeldejääva energialaenguga
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments 1

RGB Baltic ja Elu24 live-kontsertide sari «Eesti Muusika LIVE!», mille eesmärk on toetada muusikavaldkonda, läheb täie hooga edasi! Laupäeval astus lavale ansambel Ziggy Wild.

Looga «Lean on Me» tänavusel Eesti Laulul osalenud Ziggy Wild on neljaliikmeline rokkbänd, kes lubab vaatajaid kostitada meeldejääva energialaenguga. Bändi vokalisti rollis on oma suure soengu ja metsiku häälega Laura Prits. Trummidel möllab Henri-Hannes Sell, basskitarril Valdur Viiklepp ning kitarril Sander Nõmmistu. Laupäevasel kontserdil tulevad esitusele uuemad ja vanemad lood bändi repertuaarist. 

Tehnikarendi firma RGB Baltic laoruumid on saanud täiesti uue otstarbe – sinna on üles seatud võimas lava, kus toimuvad aprilli ja maikuu nädalalõppudel Eesti artistide kontserdid. Tegu on eriliste kontsertidega, kuna need toimuvad publikuta, ent fännid esinemisest ilma ei jää. Kontsertidest teeb ülekande Elu24 ning neid saab reaalajas vaadata spetsiaalselt loodud veebilehelt www.eestimuusika.ee.

Vaatajatel on võimalik artisti kontserdi vältel toetada, saates eritariifsele numbrile SMS-sõnumi, võimalus on valida kolme summa vahel 1,50, 3,25 või 5 eurot.

Kogutulu jaotub solidaarselt artisti, kontserdi tootmise, ülekande ja SMS-teenuse vahel.

Märgusõna: LIVE

Lühinumbrid:
13553 – 1,50 €
15154 – 3,25 €
15156 – 5,00 €

Kontserti ette valmistades ja läbi viies peetakse rangelt kinni terviseameti soovitustest ja vabariigi valitsuse erikorra nõuetest ning tagatakse hügieeniliselt turvaline keskkond.

Pühapäeval esinevad Indrek Ventmann ja Allan KasukKontsertide algusaeg on kell 20.30.

Märksõnad
Tagasi üles