VAATA JÄRELE ⟩ Robert Linna ja Marten Kuningas andsid eksklusiivse veebikontserdi

, Toimetaja
Copy

RGB Baltic ja Elu24 live-kontsertide sari «Eesti Muusika LIVE!», mille eesmärk on toetada muusikavaldkonda, läheb täie hooga edasi! Täna astusid lavale Marten Kuningas ja Robert Linna.

Miljardite lemmik Marten Kuningas (Miljardid) ja Kuradi Saarlane Robert Linna (Kuradi Saar, Elephants From Neptune, Lexsoul Dancemachine) andsid eksklusiivse live-kontserdi, kus mängiti peamiselt kavereid, natuke ka enda muusikat ning üllatuseks midagi sahtlist, mida pole enne ette kantud.

Tehnikarendi firma RGB Baltic laoruumid on saanud täiesti uue otstarbe – sinna on üles seatud võimas lava, kus toimuvad aprilli ja maikuu nädalalõppudel Eesti artistide kontserdid. Tegu on eriliste kontsertidega, kuna need toimuvad publikuta, ent fännid esinemisest ilma ei jää. Kontsertidest teeb ülekande Elu24 ning neid saab reaalajas vaadata spetsiaalselt loodud veebilehelt www.eestimuusika.ee.

Vaatajatel on võimalik artisti kontserdi vältel toetada, saates eritariifsele numbrile SMS sõnumi, võimalus on valida kolme summa vahel 1,50, 3,25 või 5 eurot.

Kogutulu jaotub solidaarselt artisti, kontserdi tootmise, ülekande ja SMS-teenuse vahel.

Märgusõna: LIVE

Lühinumbrid:
13553 – 1,50 €
15154 – 3,25 €
15156 – 5,00 €

Kontserti ette valmistades ja läbi viies peetakse rangelt kinni terviseameti soovitustest ja vabariigi valitsuse erikorra nõuetest ning tagatakse hügieeniliselt turvaline keskkond.

Laupäeval astub lavale Ziggy Wild ning pühapäeval esinevad Indrek Ventmann ja Allan KasukKontsertide algusaeg on kell 20.30.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles