N, 28.09.2023

TÄNA ÕHTUL ⟩ Muusikasaade «Sinuga koos» stardib Terminaatori ja Liisi Koiksoni live-kontserdiga

Elu24
Facebook
Comments

Alates täna kell 19.30 saavad Kanal 2 vaatajad laupäeviti uue suurejoonelise kontserdisaate «Sinuga koos» vahendusel otse Tallinnast Alexela kontserdimaja lavalt kaasa elada Eesti tippmuusikute mõnusatele kontsertidele. Esimeses saates astuvad üles Terminaator ja Liisi Koikson koos Joel Remmeli ja Heikko Remmeliga.

«Sinuga koos» on heast muusikast ja mõnusast huumorist kantud saade, mille käivitajaks on hetkel maailmas ja Eestis valitsev eriolukord. Inimesed on suletud kodudesse, sotsiaalne suhtlemine on viidud miinimumini ja meelelahutuse erinevad vormid on lakanud paljuski eksisteerimast.

Uus meelelahutuslik telesaade ongi ellu kutsutud, et anda kodudes publiku kaasaelamise järele igatsevate artistide käsutusse taas suur lava ning pakkuda kultuurielamustest ära lõigatud inimestele üle Eesti jälle seda erilist rõõmu ja positiivsust, mida suudab pakkuda vahetu kontakt muusikuga kontserdilaval.

«Praegusel ajal on tähtis hoida kokku,» ütles Kanal 2 programmijuht Kaspar Kaljas. «Muusika ühendab inimesi ja pakub koduspüsijatele ehk veidi tuge ja lohutavat teadmist, et me oleme praeguses olukorras ju tegelikult kõik koos ja me tuleme koos sellest ka välja».

Tegemist on tunniajase otsesaatega, mis läheb Kanal 2 eetrisse Alexela kontserdimaja tühjast kontsertsaalist alates 18. aprillist igal laupäeva õhtul kell 19.30, esialgu vähemalt neljal korral.

Kuna enamik artiste kaotasid eriolukorra kehtestamisega päevapealt töö ja sissetuleku, on saatetegijate eesmärk olnud lisaks televaatajate rõõmustamisele ühtlasi võimalusi ka artistide aitamiseks. Saade on leidnud lahek partneri kultuurisõpradest Eesti ettevõtjate toel tegutseva Kultuuripartnerluse Sihtasutuse näol, võttes enda kanda artistide honorarid. «Teeb rõõmu, et Eesti muusikud saavad sel veidral ajal veel ühe väljundi ja seda – mis pole üldsegi vähetähtis – suure auditooriumi kaudu,» ütles sihtasutuse üks asutajatest Meelis Kubits.

Igas saates astub ülesse üks bänd Eesti muusika paremikust ning üks väiksem koosseis armastatud Eesti artistidest oma ajakohase kontsertkavaga.

Artistid lähevad otse-eetrisse Alexela kontserdimajast, praegusele ajale omaselt tühjast kontsertsaalist, et tuua oma etteaste ekraani vahendusel kvaliteetselt publikuni. 

Saate tootmisel täidab meeskond kõiki Terviseameti eriolukorrast tulenevaid ettekirjutusi ja Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud nõudeid, mis võimaldavad viiruse levikut minimeerida.

Lugude vahele jagavad artistid oma mõtteid ja kogemusi praegusest eriolukorrast. Inspiratsiooni kodudesse toovad juurde vaheklipid erinevate alade tuntud inimestelt.

Saatest oodatakse aktiivselt osa võtma ka vaatajaid, kes saavad seda teha Kanal 2 Facebookis – oodatud on nii soovilood kui ka inspireerivad mõtted, mida saavad kõik jagada Facebookis otseülekande kommentaarides. Lisaks on oodatud kõik vaatajad postitama oma sotsiaalmeediasse pilte teemaviitega #sinugakoos sellest, kuidas nad saatele kodudes kaasa elavad. 

Saate seob tervikuks saatejuht Eeva Esse.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles