L, 25.03.2023

VAATA JÄRELE ⟩ Anett ja Joonas Mattias Sarapuu andsid sumedasse kevadõhtusse sobiva veebikontserdi

, Toimetaja
Anett ja Joonas Mattias Sarapuu andsid sumedasse kevadõhtusse sobiva veebikontserdi
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments

Möödunud nädalal läks käima RGB Baltic ja Elu24 live-kontsertide sari «Eesti Muusika LIVE!», mille eesmärk on toetada muusikavaldkonda. Pühapäeval andis kontserdi Anett.

«Pühapäevasel kontserdil esitame peamiselt minu varasemat loomingut, maheda klaveriduona koos Joonas Mattias Sarapuuga,» lubas Anett enne kontserti. «Toome «lavale» või siis pigem hubaselt vaatajale koju muuhulgas ka minu eelmisel aastal ilmunud lühialbumi «All Over Again» muusika ja kindlasti tuleb esitusele äsja ilmunud uus singel «Get By».»

Tehnikarendi firma RGB Baltic laoruumid on saanud täiesti uue otstarbe – sinna on üles seatud võimas lava, kus toimuvad aprilli ja maikuu nädalalõppudel Eesti artistide kontserdid. Tegu on eriliste kontsertidega, kuna need toimuvad publikuta, ent fännid esinemisest ilma ei jää. Kontsertidest teeb ülekande Elu24 ning neid saab reaalajas vaadata spetsiaalselt loodud veebilehelt www.eestimuusika.ee.

Kontserti ette valmistades ja läbi viies peeti loomulikult rangelt kinni terviseameti soovitustest ja vabariigi valitsuse erikorra nõuetest ning tagati hügieeniliselt turvaline keskkond.

Märksõnad
Tagasi üles