L, 25.03.2023

VAATA JÄRELE ⟩ Eesti Muusika LIVE: Tõnu Timm ja Jaanus Nõgisto võlusid näpuosavuse ja kavalate mõtetega

Elu24
Eesti Muusika LIVE: Tõnu Timm ja Jaanus Nõgisto võlusid näpuosavuse ja kavalate mõtetega
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments

Möödunud nädalal läks käima RGB Baltic ja Elu24 live-kontsertide sari «Eesti Muusika LIVE!», mille eesmärk on toetada muusikavaldkonna. Laupäeval astuvad lavale Tõnu Timm ja Jaanus Nõgisto.

«Kavatseme Teile depressiivse koroonapsühhoosi ärapeletamiseks mängida nii väga lõbusaid kui natuke kurvameelsemaid lugusid,» ütlevad Tõnu Timm ja Jaanus Nõgisto. «Meie muusikas on viiteid bluegrassile, bluesile, rock'n'rollile, maailmamuusikale ja kasvõi folgile. Aga see on ikkagi meie oma rida, mida me juba aastaid ajame. Eesti muusika meie moodi. Mängime erinevatel, siinmail ka eksootilistel akustilistel pillidel. Laulame ka. Selges eesti keeles. Tsirkust ja kostüümidraamat ei luba, näpuosavust, kavalat mõtet ja lootust paremale homsele aga küll. Meie praeguseks ilmunud CD-plaadid «Eesti Kuningriik» ja «Tulevikupärimused» on võib-olla veel mõnes plaadipoes saadaval, uue – «Tuletoojad» – loodame valmis saada veel sellel aastal. Kontsert on avalik ja tasuta, aga kui te peate võimalikuks ja vajalikuks meie ettevõtmist SMS-i saates toetada – oleme kahtlemata tänulikud. Olge, jääge ja saage terveks!»

Tehnikarendi firma RGB Baltic laoruumid on saanud täiesti uue otstarbe – sinna on üles seatud võimas lava, kus toimuvad aprilli ja maikuu nädalalõppudel Eesti artistide kontserdid. Tegu on eriliste kontsertidega, kuna need toimuvad publikuta, ent fännid esinemisest ilma ei jää. Kontsertidest teeb ülekande Elu24 ning neid saab reaalajas vaadata spetsiaalselt loodud veebilehelt www.eestimuusika.ee.

Vaatajatel on võimalik artisti kontserti vältel toetada, saates eritariifsele numbrile SMS sõnumi, võimalus on valida kolme summa vahel 1,50, 3,25 või 5 eurot.

Kogutulu jaotub solidaarselt artisti, kontserti toomise, ülekande ja SMS-teenuse vahel.

Märgusõna: LIVE

Lühinumbrid:

13553 – 1,50 €
15154 – 3,25 €
15156 – 5,00 €

Kontserti ette valmistades ja läbi viies peetakse rangelt kinni Terviseameti soovitustest ja Vabariigi Valitsuse erikorra nõuetest ning tagatakse hügieeniliselt turvaline keskkond.

Pühapäeval, 20. aprillil esineb ANETT. Kontsertide algusajaks on kell 19.00!

Märksõnad
Tagasi üles