VAATA JÄRELE ⟩ Eesti Muusika LIVE: Lauri Saatpalu ja Peeter Rebane üllatasid Dagö uute paladega

, Toimetaja
Copy

Möödunud nädalal läks käima RGB Baltic ja Elu24 live-kontsertide sari «Eesti Muusika LIVE!», mille eesmärk on toetada muusikavaldkonna. Sel reedel, 17. aprillil astuvad lavale Lauri Saatpalu ja Peeter Rebane.

Dagö mais ilmuv album «Küte» sisaldab 12 uut lugu, mille loomiseks Lauri ja Peeter tegid eelmisel kevadel mitmepäevase väljasõidu Kassari Rahvamajja Hiiumaal, õigemini Kassaris. «Seal loodust kujunes uue albumi enamus lugusid, millest «Tantsi mu poole» avaldasime juba eelmisel suvel. Veebikontserdil esitame enda lugusid, mis olnud erinevail Dagö albumitel,» lausub Lauri Saatpalu. «Samuti võtame kavasse paar lugu uuest materjalist. Oleme Dagö kontsertide kõrval ka kahekesi esinenud juba kümmekond aastat. Vahetus kontserdiõhustikus, saateks ainult kitarri ja luuperit kasutades, tulevad laulutekstid ja lood nendes paremini esile.»

Tehnikarendi firma RGB Baltic laoruumid on saanud täiesti uue otstarbe – sinna on üles seatud võimas lava, kus toimuvad aprilli ja maikuu nädalalõppudel Eesti artistide kontserdid. Tegu on eriliste kontsertidega, kuna need toimuvad publikuta, ent fännid esinemisest ilma ei jää. Kontsertidest teeb ülekande Elu24 ning neid saab reaalajas vaadata spetsiaalselt loodud veebilehelt www.eestimuusika.ee.

Vaatajatel on võimalik artisti kontserti vältel toetada, saates eritariifsele numbrile SMS sõnumi, võimalus on valida kolme summa vahel 1,50, 3,25 või 5 eurot.

Kogutulu jaotub solidaarselt artisti, kontserti toomise, ülekande ja SMS-teenuse vahel.

Märgusõna: LIVE

Lühinumbrid:

13553 – 1,50 €
15154 – 3,25 €
15156 – 5,00 €

Kontserti ette valmistades ja läbi viies peetakse rangelt kinni Terviseameti soovitustest ja Vabariigi Valitsuse erikorra nõuetest ning tagatakse hügieeniliselt turvaline keskkond.

Laupäeval astuvad lavale Tõnu Timm ja Jaanus Nõgisto ja pühapäeval esineb Anett. Kontsertide algusajaks on kell 19.00.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles