L, 3.06.2023

VAATA JÄRELE ⟩ Veebikontsertide sarja «Eesti Muusika LIVE!» avanud Stefan pakkus ägedat reedet

, Toimetaja
Facebook Twitter
Comments

RGB Baltic ja Elu24 alustavad muusikavaldkonna toetuseks live-kontsertide sarja «Eesti Muusika LIVE!». Reede õhtul kell 20.00 astus lavale STEFAN.

Tehnikarendi firma RGB Baltic laoruumid on saanud täiesti uue otstarbe – sinna on üles seatud võimas lava, kus toimuvad aprilli ja maikuu nädalalõppudel Eesti artistide kontserdid. Tegu on eriliste kontsertidega, kuna need toimuvad publikuta, ent fännid esinemisest ilma ei jää. Kontsertidest teeb ülekande Elu24 ning neid saab reaalajas vaadata spetsiaalselt loodud veebilehelt www.eestimuusika.ee.

«Kavatsen teha ägeda live'i, kus ma laulan nii enda kui ka teiste laule, mis mulle isiklikult väga meeldivad,» ütleb Eesti Laul 2020 finalist Stefan Airapetjan. «Mind saadab kitarril minu hea sõber Frederik Küüts, kellega hoiame loomulikult turvalisuse mõttes distantsi. Kuna tegemist reedega, siis proovin peo käima saada.»

Vaatajatel on võimalik artisti kontserti vältel toetada, saates eritariifsele numbrile SMS sõnumi, võimalus on valida kolme summa vahel 1,50, 3,25 või 5 eurot.

Kogutulu jaotub solidaarselt artisti, kontserti toomise, ülekande ja SMS-teenuse vahel.

Märgusõna: LIVE

Lühinumbrid:
13553 – 1,50 €
15154 – 3,25 €
15156 – 5,00 €

Kontserti ette valmistades ja läbi viies peetakse rangelt kinni Terviseameti soovitustest ja Vabariigi Valitsuse erikorra nõuetest ning tagatakse hügieeniliselt turvaline keskkond.

Laupäeval astub lavale INGER ja pühapäeval Laura Põldvere Duo. Kõikide kontsertide algus on kell 20.00.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles