Levib südantlõhestav video naisest, kes peab koroonahaige emaga telefoni teel hüvasti jätma

Elu24
Copy
Naine pidi emaga telefoni teel hüvasti jätma.
Naine pidi emaga telefoni teel hüvasti jätma. Foto: Kuvatõmmis TikToki videost

Eakate jaoks on koroonaviiruse üks hirmutavamaid külgi see, et surivoodile ei lasta lähedasi ja välistatud on traditsioonilised matused. Ühismeedias levib video, kus naine peab oma emaga telefoni teel hüvasti jätma.

Ameerika Ühendriikides on koroonaviiruse levik täiesti käest läinud: neljapäeva lõuna seisuga oli juhtumeid üle 435 000 ja surmi pea 15 000.

Noorte seas ülipopulaarses ühismeediakanalis TikTok jagas üks neiu videot, kus ta ema saab telefoni teel viimast korda rääkida oma emaga ning peab temaga hüvasti jätma.

«Mu vanaemal on koroonaviirus ja ta lamab surivoodis, nii et me jätsime temaga viimast korda hüvasti, kuna ei saanud teda päriselus vaatama minna,» selgitas video üles pannud ameeriklanna. Samuti täpsustas ta, et video on filmitud ja üles pandud ema loal.

Videos on kuulda, kuidas naine, nutt kurgus, oma emaga viimast korda räägib. «Ema, ma armastan sind nii väga. Sa oled parim ema terves maailmas... alati parim ema,» korrutab naine ja soovib emale head ööd. Naise kõrval on ka tütred, kes vanaema tervitavad.

Ööl vastu tänast üles laaditud videot on vaadatud juba 6,3 miljonit korda.

@sinjinshairyballsack

my grandma got coronavirus & is on her deathbed so we said goodbye one final time since we couldnt see her irl. ??

♬ original sound - sinjinshairyballsack
Tagasi üles