Elisa uue kodumaise originaalsarja peaosas mängib Mirtel Pohla

Elu24
Copy
«Valguses ja varjus»
«Valguses ja varjus» Foto: Elisa

Elisa toob juba sel kevadel oma klientideni tuliuue originaalsarja «Valguses ja varjus». Kaasahaarava ja elulistest sündmustest inspireeritud draamasarja peaosas astub üles palavalt armastatud ja hinnatud näitleja Mirtel Pohla.

Kuueosalises draamasarjas hargnevad põnevad saladused ja ootamatud keerdkäigud koos südamlike seikadega elust enesest. Seriaal räägib haarava ja pöördeid täis loo Dianast (Mirtel Pohla), kes sõidab pisikesse külakesse, et toetada oma surevat tädi Milizat. Diana ei tunne oma tädi ja loo arenedes lahenevad põnevad saladused nii Dianast endast kui ka tema perekonna minevikust ning võib-olla leiab Diana vastuse ka sellele, miks tema senine elu nii sihikindlalt tupikusse jooksnud on.

Sarja stsenarist Martin Algus sõnas, et «Valguses ja varjus» on kaasaegne ja terav eneseotsingulugu, ootamatu armastuslugu ja ka lugu leppimisest, milles erinevad maailmad läbi kokkupõrke lõpuks ühte põimuvad. Lisaks on lool varuks ka tõeliselt üllatavaid keerdkäike.

Peaosalist Dianat mängiv Mirtel Pohla ütles, et teda paelus selle loo puhul kahe ägeda karakteri, kahest erinevast põlvkonnast pärit naise, kohtumine. Lisaks neid ümbritsev väikese külakese keskkond kõikvõimalike seal elavate tegelastega. «Ilmselt tunneb nii mõnigi televaataja sarja tegelastes ühiseid jooni enda lähedaste, tuttavate või koguni iseendaga,» sõnas ta.

«Elulistest sündmustest inspireeritud draamasarjad on Eesti televaatajatele alati korda läinud. «Valguses ja varjus» on meie selle aasta esimene originaalsari, millega laiendame Elisa omatoodangut ühe tugeva žanri võrra, et iga televaataja leiaks endale midagi meelepärast,» sõnas Elisa sisuhankejuht Toomas Ili

Eelmisel aastal esimese Eesti teleoperaatorina omatoodangut pakkuma asunud Elisa jaoks on tegu nende järjekorras kolmanda originaalsarjaga.

Teistes rollides astuvad üles Indrek Sammul, Epp Eespäev, Karin Rask jpt. armastatud Eesti näitlejad.

Sarja esimesed osad jõuavad Elisa Huubi tellijateni aprilli lõpus.

Tagasi üles