VIDEO Daniel Levi pani oma tänavamuusikust onu laulu sisse

Elu24
Copy
Daniel Levi
Daniel Levi Foto: Pressimaterjal

Daniel Levi andis täna välja uhiuue heatujulise loo, mis kannab nime «Uncle John». Funk ja soul muusikast läbipõimunud poplaul «Uncle John» räägib laulja onust, kes on tänavamuusik ja elab Kanadas ning on Danielile alati suureks inspiratsiooniks olnud.

«Mu onu on kõige värvikama elu ja hullumeelsemate lugudega inimene, keda ma tean. Ta enamasti teeb kõiki asju teistmoodi kui teised ning võib pahatihti oma ümberkaudseid sellega täiesti hulluks ajada. Aga kui ta päeva lõpus võtab oma kitarri kätte ja hakkab näiteks biitlite lugusid mängima, siis see alati tõmbab kõik inimesed kohe tema ligi ning loob mingi väga erilise ja mõnusa meeleolu,» räägib Viinalass.

Ilmunud pala kirjutas Daniel Levi Viinalass koos Soome produtsendi Leo Jupiteriga. «Danieliga on tõesti imelihtne koos töötada! Suurem osa loost valmis vaid mõne sessiooniga – nii juhtub siis, kui oled kellegagi tõesti nii ühel lainel ja meeleolud ning tunnetus lihtsalt klikivad nii hästi!» räägib produtsent koos kirjutamisest.

Kui tähelepanelikult kuulata, siis kaasahaaravas loos võib kuulda ka ühte fraasi onu Johnilt endalt ning kõik laulus kostuvad vahelehõiked on salvestatud Viinalasside perekonna poolt. Lisaks on värskes loos kõlavad kitarripartiid salvestatud just onu Johni enda kitarriga, mille ta mõni aasta tagasi Danielile kinkis.

Kuula tuju tõstvat pala «Uncle John»!

Tagasi üles