GALERII ⟩ Vaata, kes käisid häbitu kodumaise suhtekomöödia «Asjad, millest me ei räägi» esilinastusel

Liina Suvi Ristoja
, Apollo Kinoportaali toimetaja
Copy

Täna esilinastus Apollo Kino Ülemistes kodumaine suhtekomöödia «Asjad, millest me ei räägi».

«Asjad, millest me ei räägi» toob vaatajani viie erinevas vanuses paari suhteprobleemid ja salafetišid ning samuti selle, millised ootamatud tagasilöögid võivad olla sellel, kui oleme otsustanud oma partneritele avaldada kogu tõe selle kohta, mis meile magamistoas kõige rohkem meeldib. Olgu selleks siis detailsed rollimängud, erutumine pisarate nägemisest, salafantaasia jõulisest seksist, kõned seksiliinile või lihtsalt oma magusalt magava kaasa vaatamine. Viis paari, viis probleemi, viis moodust neid probleeme lahendada, kuid mitte kõik need moodused pole mitte õiged...

Menukomöödia «Svingerid» tegijate uue filmi kesksetes rollides astuvad üles Jan Uuspõld, Ragne Pekarev, Rain Tolk, Jekaterina Novosjolova, Egon Nuter, Liina Tennosaar, Kait Kall, Klaudia Tiitsmaa, Sten Karpov, Liis Karpov. Filmi režissöörideks on Andrejs Ekis ja Tanel Ingi.

Tegu on kohaliku uusversiooniga Austraalias 2013. aastal valminud suhtekomöödiast, mis kandis pealkirja «The Little Death» (väike surm – eesti k. ehk viide orgasmile).

Apollo Kinodes alates 6. märtsist 2020. 

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles