P, 28.05.2023

VIDEO ⟩ Reporteri filtriäpardusest sündis üks maailma naljakamaid ilmareportaaže

Hetlin Villak-Niinepuu
Facebook Twitter
Comments
Maha sadanud lumest reportaaži teinud Justin Hintonil ei olnud õrna aimugi, et ta oli kogemata otselülituse ajaks Facebooki filtrid peale pannud.
Maha sadanud lumest reportaaži teinud Justin Hintonil ei olnud õrna aimugi, et ta oli kogemata otselülituse ajaks Facebooki filtrid peale pannud. Foto: Kuvatõmmis Youtube'i videost

USAs tegi üks telekanali ilmateadustaja parasjagu reportaaži ootamatult maha sadanud lumest. Mehel ei olnud aga õrna aimugi, et ta oli vahetult enne otse-eetrit Facebooki filtrid sisse lülitanud. 

20. veebruaril Põhja-Carolinas ootamatult maha sadanud lumest rääkides ilmus ilmateadustaja Justin Hinton otse-eetris vaatajate ette läbi kassi-, võluri- ja paljude teiste Facebooki filtrite, vahendas The Sun.

Hintonil ei olnud endal aga vähimat aimugi, et ta oli kogemata Facebooki filtrid tööle pannud ja edastas rahvale tõsist uudist lume ja ilmastikuolude kohta hoopis läbi huumoriprisma. 

Telekanal WLOS ABC 13 postitas video meeleolukast reportaažist ka oma Facebooki lehele. Seal on ka näha, kuidas edastuse lõppedes küsib segaduses Hinton, kas tal oli imelik nägu ees. Siis selgitati talle, et ta oli oma reportaažile lisanud eriefektid.

Hintonit ajas ennast samuti juhtum naerma, sest ta ei saanud apsakast aru enne, kui ta oli otselülituse lõpetanud. 

«Vahetult enne Facebooki otseülekannet WLOS ABC 13 jaama kontol aktiveerisin kuidagi filtrid. Fotograaf, kellega ma töötasin, rääkis küll midagi ekraanil olevatest veidratest nägudest. Ma arvasin, et küll need kaovad ise ära,» naeris Hinton.

Mehe sõnul tegi apsakas nalja ka kõigile tema töökaaslastele ja sõpradele ning teistele, kes seda nägid. 

«Kui te ei saa enda üle naerda, siis mis mõtet on üldse naerda? Loodan, et teile meeldis lumepäev ja pidage meeles alati naeratada ja naerda,» lisas Hinton. 

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles