L, 2.12.2023

PILDID ⟩ Lionel Richie tütar on suureks kasvanud ja postitab nüüd sotsmeediasse poolpaljaid kaadreid!

Elu24
Facebook
Comments
Lionel Richie ja tütar Sofia 2010. aastal.
Lionel Richie ja tütar Sofia 2010. aastal. Foto: Reuters/ScanPix

Grammy auhinnaga pärjatud muusiku Lionel Richie (70) tütar Sofia on sirgunud tõeliseks kaunitariks, kelle tegemistel hoiab sotsiaalmeedias silma peal üle 6 miljoni inimese!

Moedisainer Diane Alexander ja muusik Lionel Richie olid abielus aastatel 1995-2004. Paarikese esimene ühine laps Miles Brockman Richie sündis 1995. aastal. Teine laps, tütar Sofia sündis 1998. aastal.

Sofia õde on ka tuntud seltskonnategelane Nicole Richie. Lionel ja tema tollane abikaasa Brenda Harvey tundsid Nicole'i pärisvanemaid ning teadsid, et nad pole suutelised tema eest hoolitsema. Seetõttu kasvatasid nad Nicole'i ise ja kui ta sai 9-aastaseks, adopteeriti ta seaduslikult.

Nicole Richie 2018. aastal. 
Nicole Richie 2018. aastal. Foto: Capital Pictures/Scanpix

Lioneli noorima tütre Sofia ristiisa oli Michael Jackson ning Sofia on rääkinud, et külastuskäigud Neverlandi on tema lemmikmälestused lapsepõlvest. Umbes sel ajal sai ta väga headeks sõpradeks ka Jacksoni tütre Parisega.

21-aastane modell ja moelooja Sofia Richie on alates 2017. aastast suhtes Scott Disickiga. Naisest viisteist aastat vanem Scott on tõsielustaar ja ärimees, kes oli ligi kümme aastat koos tõsielustaar Kourtney Kardashianiga. Neil on koos kolm last: Mason Dash Disick, Reign Aston Disick ja Penelope Scotland Disick.

Scott Disick ja Sofia Richie 2018. aastal.
Scott Disick ja Sofia Richie 2018. aastal. Foto: AFP/Scanpix

Sofia alustas modellindusega 14-aastaselt ning 15-aastaselt sai ta esimese koostöölepingu ujumisriiete brändiga Mary Grace Swim. Järgmisel aastal allkirjastas ta lepingu Londonis asuva modelliagentuuri Select Model Managementiga.

2015. aastaks võis teda näha sellistes ajakirjades, nagu näiteks Elle Girl, Nylon, Dazed, Fault, Unleash'd ja Love Culture.

Esimest korda kõndis ta moelaval 2016. aasta New Yorgi moenädalal. Alates sellest ajast on ta lavadel kandnud selliste moemajade ja -loojate loomingut, nagu näiteks Chanel, Jeremy Scott, Philipp Plein, Kanye West Samantha Thavasa ja Dolce & Gabbana.

Samuti on ta aastate jooksul olnud reklaamnägu sellistele brändidele nagu Material Girl, Fendi, Chanel, Dolce & Gabbana, Adidas, Michael Kors, Pretty Little Thing ja Tommy Hilfiger.

Sofia teeb koostööd ka brändiga Frankie's Bikinis ning 2019. aasta juulis tulid nad välja esimese ühiskollektsiooniga. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Love any excuse to dress up and pose with a statue ??‍♀️ @amberasaly

A post shared by Sofia Richie (@sofiarichie) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ready to let the sun go, and accept the cold.. i guess

A post shared by Sofia Richie (@sofiarichie) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Take me back ?

A post shared by Sofia Richie (@sofiarichie) on

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles