Justin Bieber rääkis avameelselt, kuidas temast 13-aastasena narkosõltlane sai

Hetlin Villak-Niinepuu
Copy
MAVRIXONLINE.COM - DAILY MAIL ONLINE OUT - EXCLUSIVE!!   Teenage Canadian pop R&B singer Justin Bieber leaves his luxury Miami Beach hotel in a powerful matt black Ferrari F430, which costs in the range of $200,000 on Superbowl Sunday.  On January 17th, 15 year old Bieber posted this message on his Facebook page, "Can't wait to be 16 on March 14 and get a driving license!!!".  Maybe the Ferrari is an early birthday present?  Miami, FL 2/7/2010
Fees must be agreed prior to publication.
Byline, credit, TV usage, web usage or linkback must read MAVRIXONLINE.COM.
Failure to byline correctly will incur double the agreed fee.
Tel: 305 542 9275 or 954 698 6777.
MAVRIXONLINE.COM - DAILY MAIL ONLINE OUT - EXCLUSIVE!! Teenage Canadian pop R&B singer Justin Bieber leaves his luxury Miami Beach hotel in a powerful matt black Ferrari F430, which costs in the range of $200,000 on Superbowl Sunday. On January 17th, 15 year old Bieber posted this message on his Facebook page, "Can't wait to be 16 on March 14 and get a driving license!!!". Maybe the Ferrari is an early birthday present? Miami, FL 2/7/2010 Fees must be agreed prior to publication. Byline, credit, TV usage, web usage or linkback must read MAVRIXONLINE.COM. Failure to byline correctly will incur double the agreed fee. Tel: 305 542 9275 or 954 698 6777. Foto: MAVRIXONLINE.COM/MAVRIXONLINE.COM

Vahepeal areenilt kadunud Justin Bieber rääkis avameelselt hiljuti linastunud 10-osalises dokumentaalsarjas nii oma Lyme’i sündroomist, kui ka narkosõltuvusest, mis meest aastaid kimbutas.

25-aastane Justin Bieber on küll viimase aasta jooksul sotsiaalmeedias kirjutanud oma võitlustest depressiooni, narkootikumide ja kuulsusega, kuid sellest kõigest rääkis mees lähemalt hiljuti linastunud dokumentaalsarjas «Justin Bieber: Seasons», vahendas Reuters.

Bieberi sõnul hakkas ta marihuaanat tarvitama, kui ta oli umbes 13-aastane. Sel ajal sai temast Kanadas tõeline sensatisoon. 

Sealt edasi leidis noormees aga tee teiste ainete, sealhulgas ecstasy, psühhedeelsete seente, tablettide ja alkoholi juurde.

«Inimesed ei tea, kui tõsiseks see läks. See oli õigupoolest kohutav. Ärkasin hommikul üles ja esimene asi, mida tegin, oli paari tableti neelamine, pläru suitsetamine ja oma päeva alustamine. See muutus lõpuks hirmutavaks,» ütles Bieber esmaspäeval avaldatud YouTube'i dokumentaalfilmi «Justin Bieber: Seasons» uusimas osas.

«Otsustasin lõpetada, sest arvasin, et suren. Mu turva ja meeskond käisid öösel mu toas pulssi kontrollimas,» meenutas ta.

Bieber ütles, et nagu teisedki noored, ta eksperimenteeris ta ja kasutas narkootikume reaalsusest põgenemiseks. 

«Kuid minu kogemus oli teistega võrreldes erinev, sest ma olin koguaeg kaamerate ja avalikkuse ees. Mul oli palju raha ja palju asju,» rääkis ta.

Bieber kadus avalikkuse silme alt pärast seda, kui ta oma 2017. aasta tuuri «Purpose» katkestas öeldes, et vajab puhkust.

10-osaline dokumentaalsari jälgis Kanada laulja uue albumi «Changes» valmimist. See on esimene album, mille Bieber pärast nelja-aastast pausi avaldab. 

Bieberi uus album «Changes» ilmub 14. veebruaril, millele järgneb mais Põhja-Ameerika tuur.

Tagasi üles