T, 26.09.2023

TREILER ⟩ Häbitus Eesti seksikomöödias «Asjad, millest me ei räägi» tuuakse päevavalgele paaride salafantaasiad

Spekter
Facebook
Comments
«Asjad, millest me ei räägi»
«Asjad, millest me ei räägi» Foto: Lauris Aizupietis

Ilmus treiler 6. märtsil Eesti kinodesse jõudvale suhtekomöödiale «Asjad, millest me ei räägi» kodumaise menufilmi «Svingerid» tegijatelt.

«Asjad, millest me ei räägi» toob vaatajani viie erinevas vanuses paari suhteprobleemid ja salafetišid ning samuti selle, millised ootamatud tagasilöögid võivad olla sellel, kui oleme otsustanud oma partneritele avaldada kogu tõe selle kohta, mis meile magamistoas kõige rohkem meeldib. Olgu selleks siis detailsed rollimängud, erutumine pisarate nägemisest, salafantaasia jõulisest seksist, kõned seksiliinile või lihtsalt oma magusalt magava kaasa vaatamine. Viis paari, viis probleemi, viis moodust neid probleeme lahendada, kuid mitte kõik need moodused pole mitte õiged...

Menukomöödia «Svingerid» tegijate uue filmi kesksetes rollides astuvad üles Jan Uuspõld, Ragne Pekarev, Rain Tolk, Jekaterina Novosjolova, Egon Nuter, Liina Tennosaar, Kait Kall, Klaudia Tiitsmaa, Sten Karpov, Liis Karpov. Filmi režissöörideks on Andrejs Ekis ja Tanel Ingi.

Tegu on kohaliku uusversiooniga Austraalias 2013. aastal valminud suhtekomöödiast, mis kandis pealkirja «The Little Death» (väike surm – eesti k. ehk viide orgasmile).

Apollo Kinodes alates 6. märtsist 2020. 

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles