L, 4.02.2023

TREILER ⟩ Kevadel esilinastuv «Kiired ja vihased 9» eirab füüsikaseadusi ja toob tegelase surnuist tagasi

Spekter
Kevadel esilinastuv «Kiired ja vihased 9» eirab füüsikaseadusi ja toob tegelase surnuist tagasi
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
«Kiired ja vihased 9»
«Kiired ja vihased 9» Foto: IMDB

Eile esilinastunud «Kiired ja vihased 9» (Fast & Furious 9) filmitreilerit on praeguseks vaadatud juba miljoneid kordi. Filmisaaga üheksas film eirab järjekordselt füüsikaseadusi ja toob lisaks tegelase surnust tagasi.

Mootorimeeste lemmikfilmide saaga üheksanda filmi tiiser tuli välja kõigest mõni päev tagasi. Seal näidati fännidele tuttavat Domi (Vin Diesel), kellest on vahepeal saanud isa. Täispikas treileris selgub, et saaga üheksas film tutvustab veel ühte Domi lähedast - tema venda! Dieseli kehastatud tegelase venna rollis näeb John Cenat.

Filmi uues osas astub pärast pausi üles ka Jordana Brewster, Domi õe Mia rollis, kes koos Briani karakteriga linaloost lahkus. Filmist hüppavad läbi Charlize Theron, Helen Mirren, Cardi B, Ludacris, Tyrese Gibson, Nathalie Emmanuel jpt. 

Fännide suureks üllatuseks tuuakse üheksandaks filmiks tagasi ka armastatud tegelane Han (Sung Kang), kes suri saaga kolmandas filmis «Tokyo Drift». Reaktsioonide põhjal sotsiaalmeedias võib arvata, et Hani tagasituleku üle ollakse väga õnnelikud.

Samas on mõned fännid siiski segaduses, kuidas «Kiired ja vihased 9» seletab Hani tagasitulekut pärast tema surma. Hani tutvustati «Tokyo driftis», kus mees ka suri. Vaatamata sellele toodi tegelaskuju tagasi järgnevaks kolmeks filmiks, mida koheldi kui eellugudena «Tokyo Driftile», vahendab LA Times.

Üheksanda filmi tegevus toimub aga pärast «Tokyo Drifti» sündmusi seega peaks Han olema surnud.

Kuigi näitleja hiljuti antud intervjuus oma müstilist tagasitulekut ei selgitanud, ütles Kang LA Timesile, et tagasitulek on tema jaoks emotsionaalne. «Mul on selline tunne nagu ma läheks perekonna kokkutulekule,» rõõmustas Kang.

Uue seikluse on ekraanile toonud taaskord režissöör Justin Lin, kelle jaoks on tegu frantsiisi juba viienda lavastajatööga.

«Kiired ja vihased 9» jõuab Eesti kinodesse 22. mail.​

Märksõnad
Tagasi üles