Sisuturundus

Kuidas naine orgasmini viia - seksikad sõbrapäeva kingisoovitused!

FOTO: Must Panter

Matemaatika on aidanud aru saada paljudest suurtest küsimustest maailmas nagu näiteks, miks 80 protsenti naistest teesklevad orgasmi ja ainult oma kallimast tihtilugu ei piisa, et rahuldust saada? Paarid nahistavad keskmiselt 33 sekundit kuni 44 minutit. Mediaan on aga 5,44 minutit. Seks lõpeb reeglina siis, kui mees saab orgasmi.

 Nii, mehel kulub 5,44 minutit, aga naised vajavad umbes 20 minutit, et orgasmini jõuda! Sellepärast naised teesklevadki orgasmi. Aitab sellest! Pühi sõbrapäeval magamistoast tolm seksika kingitusega ja paku talle naudingut, mida ta väärib! Kui sina oled üks neist, kes nagistab kord kuni kaks nädalas ainult voodis enne uinumist, siis on soovitused just sinule.

Kingisoovitus #1 Kliitori massaaz on mehe salarelv naise hullutamiseks

Satisfyer 1 Next Generation kliitori stimuleerija

75 protsenti naiste orgasmidest on just nimelt kliitoril, kus asub ligi 8000 närvi. Kliitori massaaž on oluline, et naine saaks hullamise ajal võimsa orgasmi. Käe või keelega kulub selleks ligi 20 minutit. Vibraatoriga vaid mõni minut. Ära unusta kliitorile rohkelt veebaasil valmistatud libestit panna.

Kingisoovitus #2 Tupekuulidega võimsamad orgasmid

Je Joue Ami tupekuulid

Tupekuulid treenivad vaagnapõhjalihaseid. Kõik teavad, et meestele meeldib tihedam rohkem. Ent lisaks sellele tugevnevad naise orgasmid ja väheneb põiepidamatuse mure. Sünnitanud naiste vaagnapõhjalihased lõtvuvad ja vajavad toonuse taastumiseks keegelharjutuste tegemist.Algaja esimese tupekuuli raskuseks võiks olla kuni 60 g, edasijõudnuile 70–90 g ja eriti treenitud naisele 100+ g.Hea tupekuul on valmistatud meditsiinilisest silikoonist ja võngub liikumise ajal.

Kingisoovitus #3 Pikem erektsioon, et ka naine jõuaks orgasmini

Fifty Shades of Grey Relentless Vibrations puldiga peeniserõngas

Kuna mehed jõuavad orgasmini oluliselt kiiremini, on suureks abimeheks naise järeleootamisel peeniserõngad, mis pikendavad erektsiooni kestust ja jäikust. Eriti mõnusad on peeniserõngad, mis vibratsioonidega masseerivad hullamise ajal naise kliitorit ;)

Kingisoovitus #3 Sekspesu on parim viis partneri erutamiseks

Ulakas kehasukk

Sekspesu annab selge signaali, mis järgmisena toimuma peaks ja taganemisruumi ei ole. Rollimäng on üks põnevamaid viise suhtesse särtsu lisamiseks. Ulakas õde, vallatu koolitüdruk, eest kaetud, tagant avatud läbikumav pesu… kõik erutavad meeli.

 

Kingisoovitus #5  Orgasmikreemid teevad  mehe eest pool tööd ära

Sinu ja Tema orgasmikreem Dragon

Orgasmikreeme tuntakse kui vedelaid vibraatoreid. Need erutavad naist ja teevad erogeensed tsoonid tundlikumaks. Mehe erektsioon on võimsam ja pikem. Sinu ja Tema Orgasmikreem Dragon on loodud partneritele suguühte maksimaalseks nautimiseks.

Leia enda ja kallima jaoks parim seksikas kingitus e-poest 

 
 
 
 
Vallatuid naudinguid,
Must Panter