E, 25.09.2023

KAHE JA POOLE MILJONI KÜSIMUS ⟩ Saksamaa tennisetäht on kahe võidu kaugusel ülla lubaduse täitmisest

Facebook
Comments
Saksamaa tennisekuulsus Alexander Zverev on kahe ja poole miljoni annetamisest kahe võidu kaugusel.
Saksamaa tennisekuulsus Alexander Zverev on kahe ja poole miljoni annetamisest kahe võidu kaugusel. Foto: Sydney Low/ZUMAPRESS.com/Scanpix

Saksamaa tennisist Alexander Zverev lubas enne Austraalia lahtiseid tennise meistrivõistlusi, et turniirivõidu korral annetab kogu preemiaraha Austraalia tulekahjudes kannatanutele. Turniiri võitja rahanumber tšekil pole väike - 2,55 miljonit eurot!

Kolmapäeva varahommikul alistas Zverev šveitslase Stan Wawrinka neljas setis ja on lubaduse täitmisest kahe võidu kaugusel.

Matšijärgses väljakuintervjuus tenniselegendile John McEnroele naljatas Zverev:«Eks enne esimest mängu oli ju kerge lubada.»

«Pean oma lubadust Austraalia inimestele. Ma loodan, et saan sellega hakkama,» lisas 22-aastane Zverev, kes jõudis Australian Openil esimest korda nelja tugevama hulka.

«Ma arvan, et see summa oleks super. Saaksin endale osta mõned autod või midagi. Kuid on inimesi, kes vajavad seda rohkem - on vaja taastada kodusid, taastada endine elukorraldus. Neil läheb seda raha palju rohkem vaja,» ütles Zverev.

Zverev on võitnud nüüd turniiril viis matši, järgmises ringis ootab teda lahinig kas maailma esireketi Rafael Nadali või austerlase Dominic Thiemiga.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles