Modellikarjääri alustav Kati Karu miljonärist isa rahakoti peal ei ela: ta hoiab rahaga tagasi (1)

Elu24
Copy
Kasiinoärimehe tütar Kati Karu loodab modellikarjääriga rikkaks saada.
Kasiinoärimehe tütar Kati Karu loodab modellikarjääriga rikkaks saada. Foto: Erakogu

Endise kasiinoärimehe Armin Karu kooliealine tütar Kati avaldas, et pole harjunud miljonärist isa rahakoti peal liugu laskma, vaid ise taskuraha teenima.

Rocca al Mare kooli 11. klassi õpilane Kati Karu teeb ilma moemaailmas, vahendas «Reporter». Kati avaldas aga, et algajana pole modellikarjäär mingi meelakkumine. «Tallinn Fashion Weekil on vähe brände, kes reaalselt maksavad. Tavaliselt saab lihtsalt mingi eseme nendelt või teed heast tahtest,» rääkis tüdruk.

Kui moemaailma tipus ulatuvad töötasud miljonitesse, siis algaja eestlane võib rõõmustada, kui üldse palka saab. «Kui makstakse, siis umbes 50 eurot, mitte rohkem. Aga kui on Londoni moenädal, siis oleneb brändidest, aga saad üle 150 kindlasti,» jagas Kati oma kogemust.

Kati on aga lootusrikas, et jõuab ühel päeval Kendall Jennerile ja teistele kuulsatele kolleegidele järele. «Kindlasti lähiaastatel mitte, aga võib-olla jõuan lähedale loodetavasti. Tippudel on ikka väga suured rahad, see on jõhker,» rääkis ta. Jenner oli 2018. aastal enimteeniv modell, teenides Forbesi andmetel 22,5 miljonit USA dollarit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by kati karu (@kati_karu) on

Kati isa Armin Karu, kes tunamullu Olympicu keti 136 miljoni euro eest maha müüs, pole tütre jutu järgi last taskurahaga ära hellitanud. «Tegelikult isa hoiab tagasi selle rahaga: peab ise teenima ja kõik peab iseenda taskust tulema,» rääkis tütar. Näiteks sai Kati lapsena isalt raha, kui niitis muru.

Instagramis on suurärimehe tütrel üle 16 000 jälgija. «Mulle meeldib poseerida ja võib öelda, et ma ise olen selline sotsiaalmeediainimene. Igapäevaselt on vaja sinna pilte laadida ja mulle meeldib lavadel kõndida ja kanda erinevaid moode,» rääkis Kati.

Kuigi tüdruk kavatseb modellindusega jätkata, isegi kui teda suur edu ei saada, on tal ülikoolis kavas õppida fotograafia, meedia või videograafia alal. Veel tegeleb Kati tantsimisega ning käib ka jõusaalis.

Vaata tervet «Reporteri» videolõiku:

Kommentaarid (1)
Copy
Tagasi üles