Karmi süüdistuse saanud Venno Loosaar avab viimaks suu

Elu24
Copy
«Õhtu!» saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool
«Õhtu!» saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool Foto: Jake Farra

Kanal 2 meelelahutuslik otsesaade «Õhtu!» stardib pärast väikest pausi juba täna õhtul kell 21.00 Piret Laose ja Jüri Butšakovi juhtimisel. Stuudios on näitleja Venno Loosaar, kes on saanud karmid süüdistused. Tänases «Õhtu!» saates annab Venno toimuvale omapoolse seletuse.

Otsesaate «Õhtu!» avakülaline on muusik, näitleja ja õhtujuht Venno Loosaar, kellele Põhja ringkonnaprokuratuur esitas aasta lõpus süüdistuse alaealise seksuaalses väärkohtlemises.

«Olen 26 aastat teinud televisioonis lastesaateid, viinud läbi laste üritusi ja kontserte, olen õppinud end häälestama lastega samale lainele ning saanud sellega hästi hakkama. Kuid mul puudub laste suhtes igasugune seksuaalne huvi ning minu hing on puhas», teatas Loosaar ise pressiteate vahendusel.

Nüüd annab Loosaar ka oma esimese teleintervjuu pärast karmi süüdistuse saamist.

Veel otsib «Õhtu!» saate meeskond lohutust lumevaesest talvest üle saamiseks. Lund pole küll oodata, aga õnneks saab talve tänavu nautida hoopis filmina. Sellest räägivad saates täpsemalt näitlejad Karl Robert Saaremäe ja Saara Nüganen.

Saatejuhid Robert, Piret ja Jüri juba madalalt ei lenda. Kuldne kolmik proovib kätt dirigentidena ning võtab ette ERSO enda.

«Õhtu!» uus hooaeg stardib Kanal 2-s juba täna õhtul kell 21.00. 

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles