FOTOD JA VIDEO James Cameron näitas uusi Pandora-kaadreid ja esitles ulmelist Avatari-mersut

Spekter
Copy

Kanada filmilooja James Cameron toob värskelt alanud 20ndatel siniste Na'vi humanoidide seerias välja kokku lausa 4 jätkufilmi, mida esitleti suurejooneliselt eile alanud CES 2020 innovatsioonimessil. Esitluse naelaks oli Mercedes-Benziga koostöös valminud Avatari-auto.

Vaata, milline hakkab Pandora järjefilmides välja nägema:

Koos Mercedes-Benziga välja töötatud Vision AVTR kontseptsioonauto esindab autotootja nägemust sellest, milline saab olema autode tulevikudisain: alustades roolist, mis liidab juhi masinaga eriti futuristlikul moel, tundes omaniku ära südamerütmi ja hingamismustri järgi. Muidugi on disainis kasutatud ka võimalikult palju säästlikke ja koguni vegan-materjale.

2009. aastal maailmas 3D filmide sensatsiooni vallandanud ja üle 2,7 miljardi dollari kassatulu teeninud suurejoonelise saaga kaks järge on praeguseks filmimise perioodi juba lõpetanud: nii «Avatar 2» kui ka «Avatar 3» läksid võttesse samal ajal, augustis 2017, ning filme vändati paralleelselt. Samamoodi tehakse ka kolmanda ja neljanda filmiga ning võttesse minnakse kohe, kui esimesed kaks linalugu on järeltöötluses valmis saanud. Täpsustuseks olgu öeldud, et filmimise osa oli kahtlemata keerukas ja vaevanõudev protsess, ent «Avataride» puhul võib arvata, et järeltöötlus võib isegi suurem töö olla, kuna film toetub märkimisväärselt arvutigraafikale.

Filme on kinodesse oodata detsembrikuus 2021, 2023, 2025 ja 2027.


Peaosades astuvad üles Zoe Saldana ja Sam Worthington, kõrvalosades näeme aga võimsat staaride paraadi: Sigourney Weaver, Kate Winslet, Vin Diesel, Edie Falco jt.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles