Naise 11 orgasmi seadusega kohustuslikud

Must Panter
Copy
Foto: Must Panter

2007.a kehtestas Esperantina volikogu liige Arimateio Dantas kohaliku seaduse, mille kohaselt on ebaseaduslik meestel lõpetada seks ilma, et tema naine oleks orgasmini jõudnud. Sellega tahtis ta heastada oma naisele kõik need aastad halba seksi. Seda me ei tea, kuidas rikkumise korral õigluse kehtestamine aset peaks leidma. Kujutame vaid ette, kuidas vihane abikaasa murrab kohtu uksed maha ja nõuab kompensatsiooni. Brasiilased juba teavad, kui tähtis on orgasm paarisuhtes.

Orgasmid on ägedad ja paljude jaoks päeva, nädala või suisa kuu haripunkt. Me kõik oleme harjumuste ohvrid ja eelistame kindla peale välja minna. Samas armastame me eelkõige vaheldust. Sellest on abi, kui tead, missuguseid naudinguid võib naise erinevate kehaosade hellitamine esile kutsuda. Naised on õnnistatud kuni 11 erineva orgasmi saamise võimekusega. Must Panter erootikapood jagab õpetusi, kuidas panna naudingud proovile ja avastada midagi uut!

Sinu ja tema vibraator

 

 

 

Lelo Noa Cerise paaride vibraator 

Jo 12VOLT kliitori erutus seerum 

 

2. G-puntki orgasm: teada-tuntud, kuid naise jaoks raskemini saavutatav orgasm. G-punkti orgasm ei ole paraku igale naisele kättesaadav. Võiks arvata, et tegemist on kõige sagedasema naudingute laviiniga, ent tegelikkuses üle poolte naistest ei jõua g-punkti orgasmini. Miks see nii on?

Intiimpiirkonna tundlikkus on lisaks vaagnapõhjalihastele seotud ka häbemeluu-õndraluulihastega (PC- pubococcygeus), mis on oluline osa nii-öelda orgasmilihastest. Kui sind huvitab, kus see täpselt on, siis proovi poole pissimise pealt lõpetada. Need lihased, millega sa lõpetad, ongi PC-lihased. Tupekuulid arendati 20. sajandi keskel Dr. Arnold Kegeli poolt välja põiepidamatuse raviks. Testgrupis olnud naised tõid välja üllatava kõrvalnähu, et tänu Kegeli harjutustele muutusid nende orgasmid võimsamaks ja sagedasemaks. Seega on tupekuulidel tegelikult äärmiselt oluline roll heas suguelus. Kõige tähtsam on see, et need tõstavad tundlikkust ja intensiivistavad orgasme. Tihedam tupp pakub ka partnerile võimsamat naudingut! Tupekuulidel on aga veel positiivseid külgi:

  • aitavad vähendada PMSi vaevusi ja menstruaalkrampe
  • toetavad põit, emakat ja pärasoolt
  • parandavad uriinipidavust
  • leevendavad menopausi sümptomeid, tasakaalustab östrogeenitaset
  • aitavad taastuda sünnitusest
  • aitavad saada üle seksuaalsetest traumadest

Tupekuulid

Loe, kuidas vaagnapõhja lihaseid treenida SIIT

Need naised, kes on oma intiimpiirkonna toonuse eest juba hoolitsenud, leiavad lisasärtsu vallatutest seksleludest. G-punkt asub tupe avast 2,5-8cm kaugusel ja seetõttu ei ole oluline, et meheau või vibraator oleksid suured. Vibreerivad peenisemansetid ja äppiga juhitava kuulvibraatorid lisavad voodielule särtsu vibreerides täpselt õiges kohas!

Julge Mehe vibreeriv peenisekrae

Flamingo äppiga juhitav kuulvibraator 

Bishop G-punkti vibraator 

3. Anaalne orgasm: jah, selle orgasmini jõudmiseks on vaja anaalset penetratsiooni. Anaaltappe on erinevas suuruses ja alustama peaks väiksemast. Kindlasti tuleb kasutada spetsiaalseid libesteid, mis hoiavad ära sisemised vigastused ja teevad hullamise nauditavaks. Anaalseksi ümber on palju tabusid, ent siiski armastavad eestlased seda üsna sagedasti.

Elys vibreeriv anaaltapp 

4. Ülekehaorgasm: selleni jõudmiseks on vaja erinevate kehaosade rohket hellitamist ja naine ei suuda täpselt tuvastada, kas orgasm vallandus ühes konkreetses kohas või üle kogu keha. Selleni jõudmiseks peavad tule põlema, et silmside püsiks, mehe käed liikuma sama agaralt kui tema meheau.

5. Mitu järjestikust orgasmi: naistel veab! Nad on selleks võimelised! Kui mehel on piisavalt vastupidamist, et pikalt hullata, siis naine võib pärast esimest naudingut mõne minuti puhata ja uuele ringile minna. Järjestikuste orgasmide puhul on oluline vaheldus. Kõigepelat kliitor, siis vaginaalne pentratsioon, massaaž, nibud... Vastupidamise tõstmisesk saavad mehed abi peeniserõngastest ja delay kreemidest, mis pikendavad erektsiooni.

Fifty Shades Feel it Baby peeniserõngas ja Pjur Superhero erektsiooni pikendav sprey 

 

6.Uneorgasm: ka und nähes võib naine võimsa orgasmi saada. See ei tähenda, et mees peaks naisega tema une ajal seksima. Uneorgasmi ei saa kuidagi tahtlikult esile kutsuda, see lihtsalt juhtub.

7. Emakakaela orgasm: selleni jõutakse sügava penetratsiooni tulemusel. Naised vajavad selleks suuremat vibraatorit, mille sisestatava osa pikkus on suurem kui 13cm või eriti hea varustusega meest. Paarid saavad vürtsi lisada ka peenist suurendavate mansettidega.

Addicted peenise suurendaja ja The Rabbit- perfektne vibraator 

8. U-puntki orgasm: urethra ehk kusiti on ümbritsetud tundlike kliitori närvidega. Sageli on naised orgasmi kirjeldanud kui tunnet, et enne orgasmi vallandumist tekib pissihädalaadne tunne. Kusiti stimuleerimisel kliitori verevarustus kiireneb. Kliitori stimuleerijad on parimad abivahendid selle orgasmiliigini jõudmiseks ja ei ole vaja eraldi urethea’t stimuleerida.

9. A-punkti orgasm: A-punkt on eesmine fornix’i tsoon ja asub emakakaela üleval umbes nabapiirkonnas. Seda orgasmi on keeruline saavutada ja vajab rohkelt libestit. Vastasel korral võib a-punkti stimulatsioon olla valulik. Parim viis on sõrmedega masseerimine ja tulemuseks on „äratame naabrid“ stiilis orgasm.

System Jo libesti 

10. Nibu orgasm: see ei ole kõikidele saavutatav. Seega pole vaja end halvasti tunda, kui nibude hellitus ei mõju erutavalt. Mõnede jaoks on nibude massaaž tõeliselt erutav ja viib ilma vaginaalse pentratsioonita orgasmini. Nibude erutuskreemid on kavalad abimehed testimaks, kas see on midagi sinule?

Winterfresh nibu stimuleeriv geel

11. Corergasm: ilmselt kõige vähem lõbus viis orgasmini jõuda ja vajab esilekutsumiseks kõhulihaste treenimist. Coregasmini võib jõuda sporti tehes või vahetult pärast seda. Eelkõige tuleks tegeleda kõhulihaste treenimisega ja orgasmi käivitajaks on  trennijägsed kehas vallanduvad hormoonid

See on täiesti normaalne, kui naine ei naudi kõiki naudingute viise. Keskendu sellele, mis meeldib ja pea meeles, et seks peab olema lõbus!

Vaata kogu valikut Must Panter Erootikapoe e-poes: (https://mustpanter.ee/pood/)

Elu on nautimiseks!

Must Panter

Must Panter

 
Copy
Tagasi üles