E, 30.01.2023

OHHOO! ⟩ Egle Eller-Nabi kostitab pildiga, mida vaid loetud päevad enne jõule oodata ei oska

Elu24
Egle Eller-Nabi kostitab pildiga, mida vaid loetud päevad enne jõule oodata ei oska
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Egle Eller-Nabi
Egle Eller-Nabi Foto: Eero Vabamägi / Postimees

Tervisenõustaja ja treener Egle Eller-Nabi (36) postitas sotsiaalmeediasse vaid mõned päevad enne jõulu ühe toreda puhkusepildi.

Paistab, et jõuluhullus on Eglest ja tema perest tänavu kaarega mööda läinud, sest naine jagab sotsiaalmeedias puhkusepilti. «Jõulud on aasta kõige tegusam aeg? ?? See sõltub...» kirjutab ta humoorikalt pildiallkirjaks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Egle Eller-Nabi (@eglenabi_bikinipro) on

Egle abikaasa on maadleja Heiki Nabi (34). Nad kihlusid 2010. aastal ning aasta lõpuks paarike abiellus. 2011. aastal sündis paari perre tütar Renata ja 2017. aastal sündis poeg Henri.

Peale teise lapse sündi naasis Egle professionaalina võistlustulle taas 2018. aastal. Toona tegi ta uudise teatavaks sotsiaalmeedia vahendusel: «Vastus küsimusele, mida minult on palju küsitud: jah ma hakkan võistlema. Hakkan võistlema IFBB profiliigas. Tegu on ametliku profiliigaga.»

Professionaalide seas on Eller-Nabi võistelnud ka varem. 2016. aastal sai temast esimene eestlanna, kes osalenud kulturismi- ja fitnessivõistlusel Mr. Olympia, kirjutab Postimees Sport.

Märksõnad
Tagasi üles