Perekond Lunged kaunistasid raadio Elmar stuudios jõulukuuski

Raadio Elmar
Copy
Toomas ja Inga Lunge raadio Elmar stuudios
Toomas ja Inga Lunge raadio Elmar stuudios Foto: Raadio Elmar

Inga ja Toomas Lunge käisid raadio Elmar hommikuprogrammis «Ärka, kaunis maa!» rääkimas oma ühisest kontserttuurist. Juttu tuli ka ansambel «Justament» uuest helikandjast.

Inga ja Toomas Lungel on tulemas ühised kontserdid tuleva aasta veebruaris, täpsemalt 1.02 Vihulas, 6.02 Viljandis ja 13.02 Elvas. «Selle üle on nii hea meel, sest veebruar on ülimalt tähtis ja märgiline kuu. Iseenesest on veebruarikuu kõige lühem kuu aastas, ometigi mahub meil sinna üsna mitmeid sündmusi. Näiteks veebruaris on minu sünnipäev, meie kihlumise- ning pulma-aastapäev. 2020. aasta veebruar on aga veelgi erilisem, sest meil tulemas kolm ühist esinemist,» sõnas Inga Lunge raadio Elmar hommikuprogrammis.

Toomas Lunge rääkis paar sõna ka ansambel «Justament» uuest albumist. «Iseenesest on plaat valmis. Lauri Liivak teeb palehigis veel viimaseid korrektuure ja loodame, et ta jõuab materjali õige pea tehasesse saata. Soovime, et meie kalender ja plaat jõuavad enne jõule poelettidele. Kogumik kannab nime «Aastaring», igal kuul on oma laul. Laulude tekstid saavad olema kalendris kenasti esile toodud. Kalendris on ära märgitud ka meie tähtsate inimeste sünnipäevad,» sõnas muusik.

Inga Lunge saatis raadiokuulajatele oma jõulusoovi. «Leidke üksteise jaoks aega ja olge olemas, see on kõige tähtsam. Ehtige koos kuuske ja küpsetage piparkooke,» sõnas ta.

«Avage oma meediaaken Elmari kaudu, siis saate positiivse laengu. Tülitsemist on nii palju meie ümber, ärge parem tülitsege,» soovitas Toomas Lunge.

Vaata videost, kuidas Lunged kuuski ehtisid.

Inga Lunge
Inga Lunge Foto: Raadio Elmar
Tagasi üles