T, 30.05.2023

FOTOD ⟩ Vaata, kes hakkavad mängima kassahiti «Üksinda kodus» uusversioonis

Spekter
Facebook Twitter
Comments
Macaulay Culkin filmis «Üksinda kodus 2» (1992)
Macaulay Culkin filmis «Üksinda kodus 2» (1992) Foto: IMDB

Klassikalise jõulufilmi «Üksinda kodus» uuest tulekust on räägitud juba pikalt. Nüüd on The Hollywood Reporteri allikate kinnitusel viimaks selge, et uusversioon on tulekul ja jõuab ekraanile juba tulevastel pühadel – seda aga mitte kinodes, vaid Disney+ keskkonnas.

Vahest suurima üllatusena tuleb mitte asjaolu, et megahitiks osutunud 90ndate filmi edu soovitakse korrata, vaid asjaolu, et Disney ei kavatse tegelikult üldsegi kopeerida filmi tegelasi ega sisu, vaid läheb hoopis uues suunas. Kuigi linalugu kannab hetkel pealkirja «Üksinda kodus», siis on tootjail kavas ka jõulufilmi pealkiri lõpuks siiski ära muuta, et segadust vältida.

Mida küll Marv ja Harry uuest «Kevinist» arvaksid?
Mida küll Marv ja Harry uuest «Kevinist» arvaksid? Foto: IMDB

Nii ei näe Disney+ kasutajad mitte uut Kevinit, Buzzi, Marvi või Harryt, vaid hoopis teist tüüpi tegelasi, ehkki süžee ja idee on filmil samad: poisil tuleb jõulude ajal üksipäini enda eest seista ning selleks kasutab nutikas poiss kõikvõimalikke trikke ja oletatavasti siis ka lõkse ja näiteks nööri otsas kõlkuvaid värvipotte. Need, kelle vastu ta aga sõdib, pole mitte kaks pätti, vaid pankrostistunud abielupaar, kes püüab poisilt hinnalist varastatud ehet kätte saada.

Archie Yates
Archie Yates Foto: Martin Harris/Scanpix

Mis on tegelaste nimed, pole veel avaldatud, küll aga näitlejad, kes neid kehastama asuvad. N-ö Kevini rollis ehk peategelasena hakkab uusversioonis seiklema Briti noormees Archie Yates, kes tegi suurepärase kõrvalosadebüüdi Taika Waititi lavastatud festivalihitis «Jänespüks Jojo» (Eesti kinodes 3. jaanuarist).

Abielupaarina astuvad üles näitlejad Ellie Kemper (seriaalid «Kontor» ja «Unbreakable Kimmy Schmidt», «Pruutneitsid») ja Rob Delaney («Pommuudis», «Deadpool 2»).

Ellie Kemper
Ellie Kemper Foto: LUCY NICHOLSON/REUTERS/Scanpix
Rob Delaney
Rob Delaney Foto: Bettina Strenske/Scanpix

Linaloo produtsendid on Hutch Parker («Logan», «Süngeim tund») ja Dan Wilson («Patriootide päev»), lavastaja Dan Mazer («Räpane vanaisa» Robert DeNiroga, «Borat»), stsenaristid on Mikey Day ja Street Seidell (mõlemad populaarse sketšisaate «SNL» kirjutajad). Filmima asutakse tuleva aasta alguses Kanadas. 

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles