K, 6.12.2023

UUS MUSA ⟩ Põhja-Tallinna uues videos teeb kaasa üllatav staaride paraad

Elu24
Copy
PTLN ja Maia Vahtramäe
PTLN ja Maia Vahtramäe Foto: Instagram

Põhja-Tallinn soovib põlvkondi taasühendada looga, kus teevad kaasa Anne Veski, Pearu Paulus, Uku Suviste ja mitmed teised.

Lugu, mille nimeks sai «Las meile jääda», on Põhja-Tallinna liikme Jaanus Saksa sõnul suure sõnumiga. Bänd soovib väärtustada kokkuhoidmist inimeste vahel.

Saksa sõnul tunnetas ta sõnumi tähtsust kohe, kui oli rahulikule kitarrikäigule sõnad kirjutanud. Nii kaasatigi projekti tuntud Eesti lauljaid paljudest eri põlvkondadest.

Põhja-Tallinnaga koos laulavad videos Anne Veski, Pearu Paulus, Merlyn Uusküla, Uku Suviste, Uudo Sepp ning päris noortest ka Krislin Sallo ja Tobias Rosentau.

«Õnneks saime loosse just need armastatud ja toredad inimesed,» ütles Saks. «Ma olen väga tänulik kõigi panuse eest ja loodan, et see lugu kõnetab kõiki inimesi olenemata tema muusikaeelistustest.»

Osalejate arvates on eriarvamused põlvkondade vahel on loomulikud, kuid praegu on neid liialt palju. «Kui oleks kõiges täielik mõistmine, siis tekiks ju arengus seisak,» arvas Uku Suviste.

«Tänasel päeval on see fookus pisut mujale liikunud,» kahtles aga Pearu Paulus. «Ei mõista üksteist enam sõbrad, naabrid ega isegi sugulased.»

Uut lugu võib kuulda ka Põhja-Tallinna jõulutuuril.

Vaata ka loo videot!

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles