R, 1.12.2023

TREILER ⟩ Paul Rudd hakkab «Tondipüüdjate» järjes lastekambaga kummitusi karpi toppima

Spekter
Facebook
Comments
«Tondipüüdjad 3»
«Tondipüüdjad 3» Foto: Sony Pictures Entertainment

1984. aastal alguse saanud «Tondipüüdjad» naasevad kinoekraanile tuleval aastal järjefilmiga «Tondipüüdjad: Pärand» (Ghostbusters: Afterlife) ning nüüd on selle tõestuseks ilmunud ka filmi uhke ametlik treiler, mis tõestab, et vana hea Ecto-1 masin on valmis taas sõitu alustama.

Kuigi 2016. aastal ilmus frantsiisis nn reboot-versioon ehk uusversioon, siis antud juhul on tegu järjega esimesele kahele filmile (ehk siis see on filmiseeria kolmas, mitte neljas film), millest teine jääb samuti juba mitme aastakümne taha ehk aastasse 1989. Filmi lavastab esimeste filmide režissööri Ivan Reitmani Oscarile nomineeritud poeg Jason Reitman («The Front Runner», «Tully», «Juno»), kes ühtlasi filmi ka kaaskirjutab.

«Tondipüüdjate» algsed osatäitjad
«Tondipüüdjate» algsed osatäitjad Foto: IMDB

Loo keskmes on omaaegsete tondipüüdjate järelkasv, keda kehastavad uue põlvkonna lapstähed Mackenna Grace ja Finn Wolfhard. Filmis löövad kaasa ka algsed näitlejad Bill Murray, Ernie Hudson ja Dan Aykroyd, samuti Annie potts ja Sigourney Weaver (Harold Ramis on siit ilmast paraku juba lahkunud, seda aastal 2014). Üks tondiloo peaosalisest on Marveli filmidest Sipelgamehena tuntud Paul Rudd. 

Paul Rudd hakkab ka tonte püüdma
Paul Rudd hakkab ka tonte püüdma Foto: MONICA ALMEIDA / REUTERS
Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles