Hoiatus!

Järgnevad kujutised võivad olla häiriva sisuga. Kas soovid jätkata?
Jah Ei

Supermodell Kate Moss välgutas kehavõlusid, mis on temast muusa teinud

Elu24
Copy
Briti modell Kate Moss.
Briti modell Kate Moss. Foto: Stefan Wermuth/Reuters/Scanpix

Supermodell Kate Moss (45) näitas Miamis fotosessiooni ajal, millega ta kunstnikke võlub. Moss, kellel rinnahoidjat seljas ei olnud, välgutas muretult oma kehavõlusid, mis on temast muusa teinud.

Moss sattus Miami randa seoses Diori reklaamiga, vahendab The Sun. Fotosessiooni ajaks oli talle selga antud püksid ja pintsak, kuid rinnahoidja komplekti ei kuulunud.

Vaata paljastavaid pilte 45-aastasest Mossist SIIT.

Mossi jaoks pole aga rindade välgutamine võõras. Supermodell on aastate jooksul tihti rannas, basseini ääres või jahil mõnuledes oma bikiinid unarusse jätnud. 

Supermodell Kate Moss 2007. aastal puhkamas. Naine pikutas sõprade seltsis ja oli basseini ääres topless.
Supermodell Kate Moss 2007. aastal puhkamas. Naine pikutas sõprade seltsis ja oli basseini ääres topless. Foto: Clasos/Stella Pictures/Scanpix
2011. aastal mõnules Kate Moss sõpradega jahil ning nautis ka veemõnusid.
2011. aastal mõnules Kate Moss sõpradega jahil ning nautis ka veemõnusid. Foto: ASLAN-SAM/PAPIXS PRESS/Scanpix.

Lisaks sellele, et naisel meeldib bikiinid nurka visata, on supermodelli keha inspiratsiooniks mitmele kunstiteosele. 2002. aastal osteti kunstnik Lucian Freudi maal Mossist üle kaheksa miljoni dollari eest, vahendab CBC. Supermodell oli maalil rase ja alasti.

Pildi sellest maalist näed SIIT.

2008. aastal valmistati huvitavas joogapoosis Mossist 50 kilo kaaluv kullast skulptuur. Tegu oli suurima kullast skulptuuriga, mis valmistati pärast Vana-Egiptuse aega.

Supermodell Kate Mossil põhinev skulptuur, mille autoriks on Marc Quinn 2008. aastal.
Supermodell Kate Mossil põhinev skulptuur, mille autoriks on Marc Quinn 2008. aastal. Foto: Leon Neal/AFP/Scanpix

Hiljuti valmistati Mossist ka väga realistlik skulptuur.

Realistlik Kate Mossil põhinev skulptuur, mille nimi on «MILF». Kunstiteose autoriks on Edgar Askelovic ning see kaalub 80 kilo.
Realistlik Kate Mossil põhinev skulptuur, mille nimi on «MILF». Kunstiteose autoriks on Edgar Askelovic ning see kaalub 80 kilo. Foto: TOBY MELVILLE/REUTERS/Scanpix
Tagasi üles