R, 29.09.2023

Filmikägu: Külas välismaale välja murdnud näitlejanna Ingrid Margus

Spekter
Facebook
Comments
Ingrid Margus
Ingrid Margus Foto: Facebook @ Filmikägu

Kuku Raadio iganädalases kinosaates ja taskuhäälingus «Filmikägu» tuli seekord juttu Eesti näitlejate läbilöögivõimest ja -võimalustest suurel maailma filmiturul. 

«Külas on näitlejanna Ingrid Margus, kes sõlmis äsja lepingu Londoni agentuuriga Olivia Bell Management. Koostöö sai alguse PÖFFilt. Milline töö on selle lepingu taga ja kas nüüd on Hollywoodi uksed valla, kuulete intervjuust,» seisab saate kirjelduses. 

Kahe aasta eest lavaka lõpetanud 25-aastane Ingrid Margus on kodumaisele publikule tuttav «Klassikokkutuleku» filmidest, seriaalist «Litsid» ning valiti suvel ühes kõrvalosas üles astuma ka Christopher Nolani filmis «Tenet».

«Uudisterubriigi täidavad suuresti kodumaised sõnumid. Väikelevitajad on pannud seljad kokku ja loonud videolaenutuskeskkonna nimega Videolink Eestis, Tanel Toomi lavastatud «Tõde ja õigus» on saanud ühe maineka auhinna nominatsiooni ja juttu tuleb ka Toomi järgmisest projektist. Lisaks tulevad jutuks «Ahvide planeedi» ja «Downton Abbey» järjed,» lisavad saatejuhid Lauri Kaare ja Kristjan Gold.

Veel tuleb muuhulgas juttu filmidest «Tabaluga», «Teine naine», «Voolusõda», «Aeronaudid», «Eelmised jõulud», «Jumanji: Järgmine tase» jt.

Kuula saate nudimata versiooni ehk taskuhäälingut:


Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles