Täielik plasttoode Iluopisõltlasest inim-Ken on oma välimust veelgi tuuninud ja näeb nüüd välja hoopis nagu inim-Barbie

Elu24
Copy
Rodrigo Alves. 28.03.2019.
Rodrigo Alves. 28.03.2019. Foto: Caters News Agency/Scanpix

Brasiiliast pärit Rodrigo Alves (36) ehk inim-Ken avaldas juba mõne aja eest, et soovib lähitulevikus hoopis inim-Barbie'ks hakata. Alvese hiljutisi pilte vaadates paistab, et mees on nüüd oma unistusi täitmas.

Alves avaldas juba mõne aasta eest, et kaalub soovahetusoperatsiooni. Seda seetõttu, et eelistab tulevikus välja näha pigem nagu «hea väljanägemisega vanaproua» kui «lodev vanamees».

«Ühel päeval, kui ma olen vanem, lähen ma võib-olla soovahetusoperatsioonile ja minust saab Barbie,» teatas mees 2017. aastal. Kes meist oleks osanud toona arvata, et ta muutustega nii kiiresti pihta hakkab!

Sotsiaalmeedia täht on kulutanud oma välimuse nukulikumaks tuunimiseks üle 800 000 dollari ja teinud ligi 70 kosmeetilist protseduuri. Oktoobris avaldas Rodrigo näiteks, et on hädas otsast kukkuva ninaga.

«Nina on kokku varisemise äärel ja ma kardan, et selle parandamiseks on vaja veel ühte operatsiooni,» rääkis ta Itaalia telesaates Domenica Live.

Hiljem MailOnline'iga vesteldes ütles Rodrigo: «Selle operatsiooni tulemused olid alguses väga head, kuid nüüd on mul vaja teha veel üks ​​operatsioon, kuna nina ja kui ma olen aus, siis see tekitab minus hirmu.»

Selline nägi Rodrigo Alves välja enne kõiki neid lugematuid iluoperatsioone, mis on temast teinud inim-Keni. 
Selline nägi Rodrigo Alves välja enne kõiki neid lugematuid iluoperatsioone, mis on temast teinud inim-Keni. Foto: Caters News Agency/Scanpix

Ilukirurgia ohvri sõnul on iga järgnev operatsioon riskantsem ja ta on mures, et arstid ei suudagi tema nina täielikult korda teha.

Kõigest hoolimata käis Rodrigo hiljuti maooperatsioonil, mille käigus asetati mehe kõhtu õhupalli meenutav kera, mis hakkab mehe kaalu vähendama.

Rodrigo ütles: «Mul on olnud 72 operatsiooni, aga iga operatsioonidega on mul tekkinud palju komplikatsioone. Kunagi olid operatsioonid minu sooviks soov, nüüd on need muutunud vajaduseks.»

Tagasi üles