Nike

«Suunamudijate meistriklassis» läheb madinaks
Nüüd uuel ajal, laupäeviti kell 17.30!

​See nädal toob noorte sisuloojate silmadesse nii rõõmu- kui ka kurbuspisaraid. Üheskoos tuleb küll lahendada mitmeid lustakaid ülesandeid, ent sugugi mitte kõik pole usinad tiimimängijaid.

Emotsioonid keevad üle ja saate üks vagamaid näitsikuid otsustab konkurendi paika panna. Lisaks adresseerib üks suunamudija üht väga valusat ja isiklikku teemat. Seoses mõningaste muudatustega Kanal 2 programmis, on sellest nädalast tõsieluline võistlussaade «Suunamudijate meistriklass» eetris laupäeviti, kell 17.30 algusega, Kanal 2s.

Reedeti kell 20.00 näitab telekanal erinevaid vürtsikaid doksaateid. Nendest esimene dokfilm «Seksipidude saladused» viib vaataja luksushäärberite suletud uste taha. Eksklusiivsetele külalistele korraldatud orgiate populaarus on tõusuteel. Peolised rüüpavad šampanjat ja viivad ellu oma kõige metsikumad fantaasiad miljonihäärberite tavasurelikule suletud uste taga. Sekspidudele valitakse eranditult jõukad ja kaunid külalised. Kohtumegi abielupaaride, vallaliste sõprade ja seksisõltlastega, kes selgitavad, miks nad otsivad üürikesi seksikogemusi ja grupiseksi võõrastega.

FOTO: Tootja fotod