N, 26.05.2022

Šokolaadist jõulutaadi ostnud mees ei uskunud oma silmi, kui pakendi avas

Elu24
Šokolaadist jõulutaadi ostnud mees ei uskunud oma silmi, kui pakendi avas
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments 4
Šokolaadist jõulumees.
Šokolaadist jõulumees. Foto: SWNS/ScanPix

Loode-Inglismaal Lancashire'is ostis mees poest šokolaadist jõulumehe, kuid kui maiustuse paberist välja võttis, sai kõhutäie naerda...

28-aastane Jason Greaves ostis eelmisel nädalal Tesco poest ühe naela eest šokolaadist jõulumehe ning sai kõhutäie naerda, kui avastas, et taat on «anatoomiliselt korrektne».

Jason jättis maiustuse söömata ja andis igaks juhuks poele teada, et võib-olla müüvad nad partiid, mis on nihu läinud, vahendas Daily Star. «Kui ma seda nägin, pidin ma uuesti vaatama. Ausalt öeldes pidin ma naeru kätte surema,» rääkis mees.

Jason kahtlustas, et äkki oli mõnel tehasetöötajal viimane tööpäev ja ta otsustas väikese vimka visata. «See tundub rohkem kui kokkusattumus, et «see» sattus olema täpselt õigel kohal. Naljakas, et nii juhtus,» ütles mees.

Kuigi Jason ja ta tüdruksõber pidasid apsakat naljakaks, tundsid nad muret, mida arvaks laps, kes samasuguse pakendi avaks.

Tesco esindaja võttis juhtunut huumoriga: «Ups, paistab, et jõulutaat on seekord natuke liiga palju paljastanud.» Poe esindaja lisas, et kui ostja tahab kaupa tagastada, siis seda saab teha lähimas kaupluses.

Vaata pilti noksiga šoksist!

Šokolaadist jõulumees.
Šokolaadist jõulumees. Foto: SWNS/ScanPix
Märksõnad
Tagasi üles