Jälle vallaline Paul Neitsov vastab fännide küsimustele: nüüd Brigitaga taas kokku?

Paul Neitsov vastas fännide küsimustele.

FOTO: Kuvatõmmis Instagrami story'st

Reede hommikul tabas avalikkust šokk, et äsja teineteist leidnud muusikud Paul Neitsov ja Silvia Ilves on lahku läinud. Jälle vallaline Neitsov vastas Instagramis fännide põletavamatele küsimustele sel teemal.

Tšellist Silvia Ilves teatas reede hommikul sotsiaalmeedia vahendusel, et teeb lõpu suhtele Paul Neitsoviga.

«Pean omale siiski tunnistama, et praeguse elutempo juures, kus püüan hakkama saada kireva muusiku eluga ning sealjuures veel armastada lapsi, ei saa ma lubada omale kohtinguid, «oma aega», unistamist järjekordsest võimalikust armastusest ja mida kõike veel!» kirjutas Ilves Instagramis.

Neitsov tol hetkel veel Ilvese otsusest ei teadnud. Suhe jõudis kesta vaid mõne nädala, avalikkus sai sellest teada novembri alguses. Neitsov ütles toona Elu24-le, et Silvia on temaga sarnane isiksus ja neil jagub lõputult jututeemasid. «Oleme koos ja vaatame, mida elu toob,» rääkis muusik.

Nagu reede hommikul selgus, tõi elu kiire lahkumineku. Sel suvel läks Neitsov teist korda lahku ka Brigita Murutarist.

Neitsov otsustas inimeste uudishimu leevendada Instagrami vahendusel ja jagas vastuseid fännide põletavatele küsimustele. Valdavalt nihverdas muusik siiski konkreetsetest vastustest mööda ja jäi salakavalaks.

Fänni küsimusele, «kas lootust on veel Silviga uuesti üritada», vastas Neitsov, et ei tea ühtegi Silvit. Nimelt kirjutas fänn Silvia eesnime valesti ja seetõttu jäi vastus saamata.

Neitsovilt küsiti ka, kuidas ta Ilvese otsusest teada sai. «Ärkasin hommikul üles ja siis vaatasin, et my gooooood!» hüüatas Neitsov ja hoidis peast kinni.

Neitsov andis vihjamisi ka vastuse küsimusele, kas ta oli lahkuminekut Ilvesega varem näost näkku arutanud. «Aga miks sa arvad, et ei arutanud?» ütles ta.

Samuti ei jää videotest muljet, nagu mees otsusest eriti murtud oleks. «Minuga on kõik hästi, tänane päev ei ole olnud raskem kui mõni teine päev,» ütles Neitsov reede õhtul.

Küsimus, kas nüüd läheb Neitsov uuesti eksnaise Brigita Murutari juurde, sai kummalise vastuse: mees ei öelnud sõnagi, vaid näitas oma hirmunud nägu.

Paul Neitsov vastas fännide küsimustele.

FOTO: Kuvatõmmis Instagrami story'st

Tagasi üles