R, 8.12.2023

Pissihäda päästis Briti pensionäri kindlast surmast

Elu24
Copy
Stan Miller, tema maja ja elutuppa sisse sõitnud auto.
Stan Miller, tema maja ja elutuppa sisse sõitnud auto. Foto: SWNS/ScanPix

Õnnesärgis sündinud inglane Stan Miller (75) pääses napilt surmast. Nimelt otsustas mees hetk enne, kui mööda maanteed sõitnud Vauxhall Corsa otse üle ristmiku suure kiirusega läbi mehe elutoaseina majja sisse põrutas, minna WC-sse põit tühjendama, vahendab BBC.

Mehel õnnestus surma petta kõigest paari minutiga. Miller istus oma Cambridge'is asuva suvemaja elutoas ja vaatas televiisorit, kui ühtäkki tundis vajadust WC järele.

Mehe ja surma vahele jäid kõigest loetud minutid. «Kui ma poleks püsti tõusnud, et WC-sse minna, poleks mind enam siin. Mul on lihtsalt hea meel, et autojuht viga ei saanud,» sõnas mees.

 Stan Milleri maja, kuhu auto sisse sõitis. 
 Stan Milleri maja, kuhu auto sisse sõitis. Foto: SWNS/Scanpix

Politsei kinnitusel ületas autot juhtinud mees kolm korda joobes juhtimise ülempiiri. Purjakil olnud juhi 100 milliliitrisest hingeõhust tuvastatu 111 mikrogrammi alkoholi. Lubatud piirimäär Inglismaal on 35 mikrogrammi.

Väljaande teatel kahtlustatakse 32-aastast meest alkoholijoobes juhtimises ja ta arreteeriti sündmuskohal. Hetkel viibib mees vahi all.

Stseen sündmuskohalt.
Stseen sündmuskohalt. Foto: SWNS/Scanpix

Joobes mees kihutas autoga läbi puitaia, otse Milleri elutuppa, kahjustades maja seina ja  akent. Miller keeldus majast lahkumast ja viibis öö pärast õnnetust kodus. 

«Ma arvan, et mul on kaitseingel, kes mind valvab. Ma ei lahku oma kodust, kuid sein tuleb nüüd välja vahetada,» rääkis mees väljaandele. 

Millerile on ajaks, mil auto majaseinast eemaldatakse leitud ajutine elukoht.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles