Eesti Muusikaauhinnad 2020

Halle Berry avaldas, mis on tema hiljuti saavutatud kauni sikspäki saladus

Halle Berry.

FOTO: FRANK GUNN/AP/Scanpix

ENews vahendab, et Halle Berryl (53) on «lõpuks» unistuste sikspäkk. Mõeldes kauni näiteljanna peale, siis esmapilgul on raske uskuda, et tal mitte alati ei ole kauneid kõhulihaseid olnud. Selgub, et selliseid, mille üle ta ise uhke oleks, mitte! Näitlejanna andis Instagramis fännidele teada, kuidas ta unistuse kuuspaki saavutas.

Halle Berry kirjutas Instagrami tehtud postituse juurde: 

«Pole paremat tunnet kui eesmärgi seadmine ja selle saavutamine. Sain soovitud kõhulihased lõpuks kätte ja see tundub uskumatu!»

Berry Instagrami loos paljastab tema isiklik treener Mubarak Malik, et näitleja poolt seatud eesmärki - saada kaunilt vormitud kõhulihased -  polnud kerge saavutada. Berry treenib iga päev neli tundi, järgib ranget Keto-dieeti ja paastub.

Berry ja Malik andsid Instagrami loos põgusa ülevaate, milline näitleja harjutuste programm välja näeb.

Berry saatis neile, kes on veendunud, et kuuspakki või isegi nelipakki meenutavate kõhulihaste saavutaminee on võimatu, toetava sõnumi:

«Julgustan teid endale latti seadma. Mis on teie treeningu eesmärk? Seadke endale kõrgem eesmärk, kui esialgu arvate, et olete võimeline saavutama. Hoidke eesmärgist kinni. Töö ei saa olema kerge, kuid see tasub end ära!»