Kohmakas videopostitus: 50-aastaseks saanud Matthew McConaughey avas instakonto ja murdis uudistesse

Spekter
Copy
Matthew McConaughey
Matthew McConaughey Foto: SUZANNE CORDEIRO/AFP/Scanpix

Hollywoodi näitleja ning filmiõppejõud Matthew McConaughey sai 4. novembril 50-aastaseks ning tähistas seda muhedalt keskealisel kombel: liitudes viimaks sotsiaalmeediakanaliga, kus «kõik teised» juba ammu on. 

Peatselt kinoekraanidel uues Guy Richie filmis üles astuv näitleja avas oma konto kohmetuvõitu monoloogiga, sõnades, et soovib siiski tulevikus ka dialoogi astuda.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

officially mcconaughey

A post shared by Matthew McConaughey (@officiallymcconaughey) on

USAs sai sellest pealtnäha möödapääsmatust ja pigem triviaalsest sündmusest üleriigiline teleuudis:

Kuigi päris sellist sensatsiooni, nagu kaasnes Jennifer Anistoni Instagramiga liitumisega, sedapuhku aset ei leidnud, siis noppis mees endale nagu naksti 1,1 miljonit jälgijat. 

Briti režissöör Guy Richie («Hunnik pappi ja suitsev kaheraudne», «Sherlock Holmes», «Teemandirööv») haaras taas oma n-ö vanade relvade järele ning toob ekraanile stiilse krimimäruli «Džentelmenid» (The Gentlemen).

Filmi tegevus keerleb Briti narkokuninga ümber, kes püüab oma kuritegelikku impeeriumit Oklahoma miljardäride dünastiale maha ärida. Väga inglasliku madina näitlejate nimistu on muljetavaldav: Matthew McConaughey, Charlie Hunnam, Michelle Dockery, Henry Golding, Hugh Grant.

Apollo Kinodes alates 24. jaanuarist 2020.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

Tagasi üles