Eesti Muusikaauhinnad 2020

Katie Holmes: sotisaalmeedias on lugematu arv pilte ja keegi ei tea, milline on tegelik elu nende taga

Katie Holmes.

FOTO: Michael loccisano/AFP/Scanpix

EntertainmentNews.com-i teate kohaselt rääkis näitleja Katie Holmes hiljuti oma suhetest tütre Suri-ga, kelle näitleja sai koos Tom Cruise'iga. 40-aastane näitlejanna avaldas, et Suri sündis kui ta oli 27-aastane ja tollal tundis ta, et hakkab koos tütrega maailma avastama.

Celebrity Insider vahendab, et Katie Holmes rääkis Elle UK ajakirjanikele, et tema jaoks oli 27-aastaselt lapse saamine sobiv aeg, sest noore tüdrukuna kogetu oli endiselt üsna värske. Nüüd tunneb näitleja, et on murelik teismeikka jõudva tütre Suri pärast.

Kui näitlejannalt küsiti emana muretsemise pärast vastas ta, et maailmas on nii palju halbu uudiseid ja vihkamist. Teisisõnu, pole keeruline leida ennast pidevas muretsemises. Näitlejanna kirjeldas maailmas valitsevat õhustikku hirmuäratavana.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thank you @elleuk for having me on your December cover💕 @danielclavero 📸 @fendi

A post shared by Katie Holmes (@katieholmes212) on

Selle kohta, mis tunne on lõpuks 40-aastaseks saada, vastas näitlejanna, et noore naisena on tunne, nagu ei juhtuks see kunagi, kuni ühel päeval te seda olete. Holmes ütles, et  team jaoks ei ole palju muutunud, sest ta on aastaid samu asju teinud.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@elleuk @danielclavero @fendi ❤️

A post shared by Katie Holmes (@katieholmes212) on

Pole kahtlust, et Holmes on aastaid olnud avalikkuse silmis, mitte ainult näitlejana, vaid ka suhte tõttu legendaarse näitleja Tom Cruise'iga, mis lõppes lahutusega seitse aastat tagasi 2012. aastal.

Holmes ütles, et ta ei ole sotsiaalmeediaga sinasõber ja selle asemel vaataks pigem koos sõpradega mõnda head filmi.

Holmes'i arvates on oluline mõista, et sotsiaalmeedia konto on lihtsalt lugematu arv pilte ja inimesed ei tea, milline tegelik elu nende taga on.

Tagasi üles