E, 29.05.2023

Appi, mis pilt! Vene Kim Kardashiani napp hilp ei varja ju mitte midagi

Elu24
Facebook Twitter
Comments
Kuvatõmmis videost: modell Anastasia Kvitko
Kuvatõmmis videost: modell Anastasia Kvitko Foto: Epic Life/Youtube.com

Venemaalt pärit modell Anastasia Kvitko (24), keda hellitavalt ka vene Kim Kardashianiks kutsutakse, postitas Instagrami kaadri, mida vaadates jääb lausa suu lahti.

Nimelt jagab Kvitko Instagramis kaadrit, millel kannab tõeliselt pilkupüüdvat bodi - tegu on hilbuga, mis on tõeliselt napp ja ühtlasi ka täiesti läbipaistev.

Venemaalt pärit modell Anastasia Kvitko (24) on tituleeritud vene Kim Kardashianiks, sest fännidele meenutavad tema kurvid ja suur tagumik just maailmakuulsat tõsielustaari. 

Modellil on tänaseks päevaks Instagramis juba üle 10 miljoni fänni.

Vaata ise:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

What picture do you like better 1,2,3? Hair style @jeremybhair ?

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

Muideks, omal ajal ei tahtnud modelliagentuurid Kaliningradi oblastis sündinud kaunitari värvata, kuna naine olevat liiga kurvikas. Seepeale otsustas Kvitko muuta kurvid oma firmamärgiks ning nüüd leidub vaevalt kedagi, kes ta suurest tagumikust mööda suudaks vaadata.

2016. aastal antud intervjuus rääkis Anastasia, et see on vaid aja küsimus, mil ta Kim Kardashiani troonilt tõukab. «Mul on olnud elus vaid üks operatsioon - mu pimesool eemaldati - ja me kõike teame, mida Kim oma pepuga teha on lasknud,» rääkis tüdruk toona.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles