N, 30.11.2023

Los Angelest räsivad põlengud: Arnold evakueeritud ja uue «Terminaatori» esilinastus tühistatud

Spekter
Facebook
Comments
Arnold Schwarzenegger
Arnold Schwarzenegger Foto: CHRISTOPHE ENA/AP/Scanpix

Täna õhtul Los Angeleses toimuma pidanud «Terminaator: Sünge saatus» esilinastus jäi seal puhkenud põlengute tõttu ära.

Paramounti ja Skydance'i ametlikus teadaandes on kirjas, et kogu esilinastuse külalistele mõeldud toit annetatakse Punasele Ristile, et varustada toiduga neid, kes tulekahjude tõttu evakueeritud, kirjutab Variety.

Põlengud algasid täna hommikul (sealse aja järgi) Lõuna-Californias Getty keskuse lähedal. Põlenud on ligi 2 ruutkilomeetrit maad ning evakueerumiskäsu on saanud ligi 10 000 kodu – teiste seas ka osariigi endine kuberner ning Terminaatori-filmide staar Arnold Schwarzenegger ise.

«Meid evakueeriti täna kell 3:30 öösel. Kui oled evakuatsioonialas, siis ära jama ja lase sealt jalga! Olen tänulik, et meil on maailma parimad tuletõrjujad, kes on kalifornialaste kaitsmisel tõelised kangelased,» kirjutab ta Twitteris. 

Tim Milleri lavastatud ja James Cameroni kirjutatud-produtseeritud märul «Terminaator: Sünge saatus» (Terminator: Dark Fate) annab legendaarsele action-saagale uue hingamise. Filmi tegevus jätkub sealt, kust jäi pooleli «Terminaator 2: Kohtupäev» (1991) ehk siis kohast, kus jäi saaga pooleli produtsendipostile naasnud vanameister James Cameronil – nagu vahepealseid filme poleks olnudki. Peaosades astuvad üles legendaarsed Linda Hamilton (Sarah Connor) ja Arnold Schwarzenegger (Terminaator) ja noor action-täht Mackenzie Davis (Grace).

Apollo Kinodes alates 1. novembrist 2019. 

Esimeste seas saab filmi näha neljapäeval, 31. oktoobril Saku meesteka erilinastusel Apollo Kino Solarises, Apollo Kino Lõunakeskuses, Apollo Kino Saaremaal ja Apollo Kino Pärnus.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles