N, 30.11.2023

Karm värk: 63-aastane Linda Hamilton tunnistas, mis oli tema riskantne salarelv Terminaatori-vormi saavutamiseks

Spekter
Facebook
Comments
Linda Hamilton filmis «Terminaator: Sünge saatus»
Linda Hamilton filmis «Terminaator: Sünge saatus» Foto: IMDB

Lõppenud nädalal kinodesse jõudnud «Terminaator: Sünge saatus» tõestas maailmale, et märulikangelane on seda vingem, mida enam aastaid tal turjal on. 

Olgugi et filmi minevikuvälgatustes nägime ka digitaalselt noorendatud Linda Hamiltoni ja Arnold Schwarzeneggerit, kes 1984. ja 1991. aasta Terminaatori-filmides veel parimais aastais olid, siis olid James Cameroni produtseeritud linaloo tõmbenumbriteks siiski 63-aastane Hamilton ja 72-aastane Arnold. 

Küpsetes aastates pole muskli kasvatamine siiski päris nii kiire protsess kui nooruses, seega tuli mõlemal üksjagu rohkem vaeva näha, et märulikangelase vorm saavutada. Arnold on juba aastast 2016 taimetoitlane ning käib iga päev jõusaalis füüsist timmimas, ent Linda jaoks tähendas filmiroll tervet aastat ekstreemset trennirežiimi, millele lisandus ka üpris riskantne «salarelv»: hormoonid. 

Vaata Linda Hamiltoni intervjuulõiku, milles ta hormoonidest räägib: 

«Sarah Connor on 27 aastat vanem... Tegin aasta otsa trenni nagu koer ja lootsin samu tulemusi saavutada, aga see ei juhtu ilma vajalike hormoonideta. Niisiis läksin mõneks ajaks hormoonide peale, et proovida ekstra 5% lihasmassi saavutada, mille peale muutusin ma justkui mingiks vihaseks meheks. Mu vererõhk tõusis lakke ja kui keegi mind närvi ajas, siis ei saanud ma ise ka aru, miks ma hirmsasse raevu sattusin,» tunnistas Hamilton intervjuus. Ütlematagi olid need kõrvalnähud ohtlikud ning arst käskis naisel see pull koheselt ära lõpetada. «Saatsin oma arstile sõnumi kell kaks öösel – juba see näitab, kui tuksis ma omadega olin. Niisiis on peamine, mis ma sellele filmile annan, see (osutab oma näole – toim) koos rikkaliku elukogemusega. Ma pole enam see Sarah, kes ma olin … ma olen palju enamat, ja seda on näha.»

Pikem versioon intervjuust:

Linda Hamiltoni eratreener demonstreerib staari treeningkava:

Boonus: Arnold ja Linda hävitavad halastamatult Sinu haledad vabandused, miks sa trennis käia ei saa ja halvas vormis oled:

Tim Milleri lavastatud ja James Cameroni kirjutatud ja produtseeritud märul «Terminaator: Sünge saatus» (Terminator: Dark Fate) annab legendaarsele action-saagale uue hingamise. Filmi tegevus jätkub sealt, kust jäi pooleli «Terminaator 2: Kohtupäev» (1991) ehk siis kohast, kus jäi saaga pooleli produtsendipostile naasnud vanameister James Cameronil – nagu vahepealseid filme poleks olnudki. Peaosades astuvad üles legendaarsed Linda Hamilton (Sarah Connor) ja Arnold Schwarzenegger (Terminaator) ja noor action-täht Mackenzie Davis (Grace).

Apollo Kinodes alates 1. novembrist 2019. 

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles