N, 7.12.2023

Popstaar Selena Gomez peitis uue albumi lugudesse sõnumid ekskallimale Justin Bieberile

Elu24
Copy
Laulja Selena Gomez.
Laulja Selena Gomez. Foto: EMPICS Entertainment/ScanPix

Laulja Selena Gomezel tuli sellel nädalal välja kaks uut singlit, mis mõlemad näivad taaskord viitavat kaunitari suhtele endise poiss-sõbra Justin Bieberiga, vahendab New York Post.

Nüüd on kaunis laulja New York Posti andmeil tunnistanud, et Justin võiks kuulata tema uusi lugusid eriti ballaadi: «Lose You to Love Me.» («Kaotamaks Sint, et armastada end»)

«Jah, ma tahan, et ta kuulaks neid lugusid,» paljastas naine intervjuus Zach Sang Shows. «Laulude kogu mõte peitub võimaluses väljendada end iseseisvalt ja jagada maailmaga midagi, mis tegelikult on ilus.»

Popstaari sentimentaalne uus album nägi ilmavalgust selle nädala kolmapäeval ja Gomez on maailmaga jaganud ka singli uut mustvalget muusikavideo, mis on täielikult salvestatud iPhone'iga. 

«Minu kavatsused pole kunagi kurjad. Ma isegi ei tea, kuidas kuri olla. Minu kavatsused võivad olla pisut nipsakad, kuid tahan alati olla siiras ja kui ma tunnen, et ei ole saanud mõnda asja öelda, siis ma muudan selle kunstiks.» 

Laulja Justin Bieber (25) kosis oktoobri alguses teist korda oma modellist kaasa Hailey Baldwini (22).Bieber ja Baldwin kohtusid esmakordselt teismelistena ja olid enne suhtesse astumist aastaid sõbrad. Gomez oli Bieberiga suhtes alates 2011. aastast kuni eelmise aastani.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles