Nike

Briti lahkele telemiisule on sülle kukkumas väike pärandus

Endine glamuurimodell Laura Jones töötas kuus aastat tagasi Suurbritannia erootilises jututoa telesaates.

FOTO: SWNS/ScanPix

Suurbritanniast pärit endine Playboy modell Laura Jones töötas kunagi erootilise jututoa telesaates. Seal rääkis Jones erinevate meestega ning nüüd, mitu aastat hiljem, on üks neist teinud talle ootamatu pakkumise, vahendab The Sun.

Jones, kes töötas kunagi ka glamuurimodellina, on saanud omapärase pakkumise oma endiselt «kliendilt» - Thomas Weirilt (50). Nimelt tahab ravimatult haige mees jätta Jonesile 23 tuhat eurot, kuna naine on «meeldiv» ja «humoorikas».

«Ma ei ole jälitaja. Ma ei taha temaga kontakti luua,» selgitas Weir, kes usub, et Jones kasutaks saadud raha targalt. «Mu venna- ja õelapsed elavad kõik välismaal ja neil läheb hästi. Mul ei ole endal lapsi ega kedagi teist, kellele raha jätta,» põhjendas Weir.

Weir tahtis naise oma testamenti lisada, kuid vajas täpsemat infot. Ta hakkas naist otsima ja kontakteerus telekanaliga, kus Jones kunagi töötas.

Laura Jones suhtles briti telekanali erootilises jututoas Weiriga ligi aasta.

FOTO: SWNS/Scanpix

Weir ning Jones suhtlesid erootilises jutusaates kui ka internetis viimati kuus aastat tagasi. Nende suhtlus kestis kokku umbes aasta.

Pakkumisest kuulnud Jones ei ole kindel, kas tahab sellise pakkumise vastu võtta. «Ma olin täiesti šokeeritud. See ei tundu reaalne. Ma olen jätnud selle elu seljataha... mul on nüüd lapsed,» rääkis nüüdseks abiellunud Jones. 

«See on imelik, selline asi juhtub tavaliselt teiste inimestega aga mitte minuga,» tõdes naine.

Jones täpsustas, et ta küll mäletab Weiri nime, aga peab mehega enne rääkima, et veenduda, kellega on tegu. 

«See oli umbes kuus aastat tagasi,» põhjendas Jones ja lisas: «ma ei ole kindel, et tahan tema raha. Tundub, et tema tervis pole hea, vaeseke.» 

Kuigi Jones ei ole päranduse osas otsust langetanud on tal plaan Weiriga rääkida. «Kohe, kui temaga räägin, tuleb ta mulle kindlasti meelde, sest ilmselgelt saime hästi läbi. Ma ei taha, et ta end üksildaselt tunneks.»

Lõpetuseks lisas Jones, et tal on hea meel, et Weir nautis temaga rääkimist.