Appi! Nicki Minaj abielluski oma mõrtsukast kallimaga

Elu24
Copy
Nicki Minaj esinemas MTV Europe Music Awards 2018 üritusel Hispaanias.
Nicki Minaj esinemas MTV Europe Music Awards 2018 üritusel Hispaanias. Foto: EMPICS Entertainment/ScanPix

Räppar Nicki Minaj (36) avaldas esmaspäeva õhtul, et on abiellunud oma kallima Kenneth Petty'ga (41). 

Minaj tegi uudise teatavaks Instagramis, jagades seal videot kahest kohvitassist - ühele neist on kirjutatud «Mr» ja teisele «Mrs». Lisaks oli kohvitasside kõrval ka kaks nokamütsi, millest ühel seisab «pruut» ja teisel «peigmees».

Pildiallkirjaks kirjutas räppar tõenäoliselt oma uue nime ja kuupäeva, mil paarike abiellus: «???????? Onika Tanya Maraj-Petty 10•21•19».

Nicki Minaj avaldas juba 2019. aasta juunis, et tal on pulmadeks vajalik abielulitsents olemas. Toona mainis Minaj ka, et kavatseb peagi rasedaks jääda ning oma tulevase kaasaga pere luua.

Nicki abikaasa on Kenneth Petty, kes mõisteti 1995. aastal süüdi vägistamiskatses. Üheksa aastat hiljem tunnistas Petty end süüdi 2002. aastal toimunud mõrvas. Petty pandi 6 aastaks vangi ning ta vabanes 2018. aasta mais.

Vaatamata kriitikale, mida Minaj mõrvarist kallima pärast on pidanud taluma, jäi räppar enda mehele truuks. Kurvikas naine avaldas isegi sensuaalse muusikavideo «Megatron», kus ta napis bikiinis ennast Petty vastu hõõrub.

Minaj lisas toona ka, et on lõpuks õnnelik ning ei kavatse oma õnnest loobuda. Tänu Petty'le tunneb ta ennast jõulisena ja ta pole ammu spirituaalselt nii heas kohas olnud.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles