Kas tõesti Oidipuse kompleks? Victoria Beckhami poja kallim on emaga uskumatult sarnane

Elu24
Copy
Brooklyni kallim Phoebe Torrance ja ema Victoria Beckham.
Brooklyni kallim Phoebe Torrance ja ema Victoria Beckham. Foto: Kuvatõmmis Instagramist / Scanpix

Brooklyn Beckhami (20) käevangus on uus modellist tüdruksõber, kes on sõprade arvates noormehe ema Victoria Beckhamiga (45) uskumatult sarnane, vahendab The Sun. 

Jalgpallur David Beckhami (44) ja moelooja Victoria poja Brooklyn Beckhami käevangus on uus silmarõõm: modell Phoebe Torrance (27).

Paar on nautinud mitmeid kohtinguid, viimati nähti neid üksteise ümbert kinni hoidmas Londonis, Wellingtoni klubi VIP-ruumis.

Beckhamite kõige vanem poeg on nüüd langenud sõprade kiusu ohvriks, kuna nende sõnul näeb Phoebe uskumatult sarnane välja Brooklyni ema Victoriaga. 

Vaata pilti Phoebe'ist siin: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It’s ten pm and I’m in bed TGIF so here’s a photo of me in Positano ?

A post shared by Phoebe Scarlett Torrance (@phoebetorrance) on

Laupäeva õhtul ütles üks allikas The Sunile: «Brooklyn ja Phoebe liiguvad samas tutvusringkonnas ja on juba tükk aega omavahel tuttavad.»

«Ta on ilus tüdruk ja väga andekas - pole ime, et ta Brooklynile silma jäi. Kummaline on see, et teatud nurga alt näeb ta kohutavalt sarnane välja Brooklyni ema Victoriaga,» rääkis anonüümne allikas.  

David, Victoria ja Brooklyn Beckham.
David, Victoria ja Brooklyn Beckham. Foto: Scanpix

«Mõned Brooklyni sõbrad on teda töganud, kuid Brooklyn on kindel, et tema pruudi valikus pole mingit seost Oidipuse kompleksiga,» teab sama allikas rääkida. 

Oidipuse kompleks on psühhoanalüütiline teooria, mille kohaselt võib lastel kujuneda välja seksuaalne tõmme vastassoost vanema suhtes. Seetõttu valitakse tulevikus partnerit ema või isa tüpaaži järgi. 

Brooklyn muidugi eitab igasugust juttu võimalikust Oidipuse kompleksist. Noormehe värskeim kallim Phoebe on aga modellikarjääri alguses poseerinud lausa Victoria teisikuna.

Phoebe'il on Instagramis üle 38 000 fänni ja ta jälgib sotsiaalmeedia platvormil nii Brooklyni kui ka tema nooremat venda Romeot.

Ekspruut Hana Cross ja Brooklyn Beckham Cannes'i filmifestivalil.
Ekspruut Hana Cross ja Brooklyn Beckham Cannes'i filmifestivalil. Foto: Scanpix

Brooklyn läks alles hiljuti lahku endisest pruudist, modell Hana Crossist, kes samuti välimuselt noormehe ema meenutas. 

Paaril oli 9 kuud pikk tormiline suhe, mis lõppes metsiku kaklusega, kuhu pidid vahele segama turvamehed. 

Väljaande sõnul keeldus Brooklyni pressiesindaja kommentaaridest. 

Tagasi üles