Jennifer Cohen andis välja oma esimese eestikeelse singli

Raadio Elmar
Copy
Muusik Jennifer Cohen
Muusik Jennifer Cohen Foto: Pressimaterjalid

Laulja ja laulukirjutaja Jennifer Cohen rääkis raadio Elmar hommikuprogrammile oma uuest singlist, mis kannab pealkirja «Vii mind vii». See on muusiku esimene eestikeelne lugu.

Muusik Jennifer Cohen osales tänavu aasta alguses Eesti Laulu võistlusel looga «Little Baby El». Cohen andis fännidele lootust, et tahab saata oma lugu ka eesoleva hooaja Eesti Laulule. «Laul ei ole veel saadetud, ootan veel hetke. Ma just andsin välja uue singli, tahan selle laviini üle elada ja siis ma mõtlen järgmise asja peale,» avaldas ta.

Cohenil ilmus hiljuti esimene eestikeelne singel, pealkirjaga «Vii mind vii». «See lugu sündis Laura Põldvere laulukirjutamise laagris. Sain seal kokku Karl Killingu ja Jaagup Tuisuga, kirjutasime selle loo esialgu hoopis Laurale. Paar kuud hiljem tuli see laul mulle aga ringiga tagasi. Seetõttu otsustasingi, et laulan seda ise. Karl Killing ja Gevin Niglas produtseerisid selle loo lõpuni,» rääkis Cohen.

«Sain selle loo kirjutamise ajal juba aru, et mulle väga meeldib see. Eesti keel kõlab nii eriliselt ja mulle on meeltmööda ka loo temaatika. See atmosfäär, kus laul kirjutatud sai, oli kuidagi väga maagiline,» lisas ta uue singli kohta.

Cohen seda täpsustada ei osanud, miks Laura Põldvere otsustas seda lugu mitte ise esitada. «Iga laulja on nii omanäoline. Ma ei oska öelda, miks Laura seda ise esitada ei tahtnud. Ju selle taga on lihtsalt loomingu erinevus. Ma siis teinekord mõtlen rohkem teistele laule kirjutades konkreetselt selle loo esitajale. Hetkel tegin nii, nagu mulle endale meeldib,» sõnas ta.

Laulja lisas, et tema elus on muusika igapäevaselt tähtsal kohal, kuigi plaanib lähiajal oma aega ka õpingutega sisustada. «Mul on erinevaid esinemisi ja tegemist jagub. Ma võtan hetkel oma plaane etapi kaupa. Järgmine aasta tahan ka ülikooli minna,» lisas ta oma tulevikuplaanide kohta.

Vaata singli videot SIIT:

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles