«Matrix 4» filmis seikleb Keanu Reevesi kõrval Neil Patrick Harris

Liina Suvi Ristoja
, Apollo Kinoportaali toimetaja
Copy
Neil Patrick Harris
Neil Patrick Harris Foto: MONICA ALMEIDA / REUTERS / Scanpix

2022. aastal kinodesse jõudva «Matrix 4» näitlejaskond muudkui täieneb: värskeim lisandus ekraanikangelaste nimistusse on ameeriklasest näitleja Neil Patrick Harris, kes on kõige laiemalt tuntud seriaalist «Kuidas ma kohtasin teie ema».

Mis rollis neljale Emmyle kandideerinud Harrist ulmesaaga järjes näeme, ei ole teada. 

Veel eelmisel nädalal saime teada, et «Matrix 4» ühes peaosas saab näha «Musta pantri» ja «Aquamani» staari, ameerika näitlejat Yahya Abdul-Mateen II.

33-aastane näitleja on seni kolmas, kelle roll on järjes stsenaristi ja režissööri Lana Wachowski poolt kinnitatud, teatab Variety. Oma senised rollid Neo ja Trinityna võtavad taas sisse Keanu Reeves ja Carrie-Ann Moss. Kas pika nimega uus Hollywoodi nägu asub noore Morpheuse rolli, nagu siin-seal on spekuleeritud, täna veel teada pole.

Yahya Abdul-Mateen II filmis «Aquaman»
Yahya Abdul-Mateen II filmis «Aquaman» Foto: CAP/RFS /ScanpixNäitleja peaks tuttav olema ka Jordan Peele'i kriitikute poolt kiidetud õudusfilmist «Meie» ning astub üles mehe 2020. aastal ilmuvas filmis «Candyman». Lisaks on ta üles astunud koos Don Johnsoniga HBO seriaalis «Watchmen».

Augustis Warner Brosi poolt ametlikult kinnitatud filmi produktsioon algab tuleva aasta alguses. Senised kolm osa on kokku teeninud kolossaalsed 1,6 miljardit dollarit. 

Stsenaristidena voolivad Wachowski kõrval järje sündmusi ulmelise teleseriaali «Sense8» tegijad Aleksandar Hemon ja David Mitchell.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles