Galerii: inglise vutifännid korraldasid Praha tänavatel tõelise märuli! (1)

Elu24
Copy

Inglismaa jalgpallifännide ja kohaliku politsei vahel toimusid tänase mängu eel vägivaldsed kokkupõrked, mis päädisid politsei poolt käsigranaatide kasutamisega, vahendab Mirror. 

Koledad stseenid võtsid aset vahetult enne kella seitset õhtul kohaliku aja järgi peale seda, kui osad Kolme Lõvi fännid hakkasid relvastatud politseiohvitsere pudelitega loopima. Olukord väljus kontrolli alt ning kohale kutsuti märulipolitsei. 

Laaberdavad ja purjakil Inglismaa fännid vallutasid Praha vanalinnas väikese platsi ning nende suunas kihutav kohalik märulipolitsei lasi enne sekkumist lindilt salvestatud inglise keelse hoiatuse, millega kutsusid hullunud fänne korrale. 

See oli asjatu vaev ja politsei pidi kasutusele võtma õhugranaadid, mille abil sunniti mässavate fännide hordid läbi väikese kaarava platsilt taanduma. Inglased omaltpoolt jätkasid vägivallatsemist ja politsei pildumist pudelitega.

Selleks, et sündmuskohas olukorda stabiliseerida sunniti umbes tosin meest nurka ja pandi näoga maa suunas pikali lamama.

Inglismaa toetajad on hetkel Prahas kaasa elamas oma meeskonna Euro 2020 kvalifikatsiooni mängule Tšehhi vastu.

Tänane päev Prahas möödus rahulikult ja probleemideta, politsei töö piirdus patrullimisega. Õhtu saabudes õhkkond muutus siis, kui sajad alkoholi tarbinud ja märatsevad inglise fännid maabusid Praha vanalinna pisikesele platsile. Üks kohalik resident otsustas tagasi võidelda oma teisekorruse korteri aknast, karjudes midagi laaberdavatele fännidele ruuporist.

Teadaolevalt on vägivaldses kokkupõrkes vigastada saanud vähemalt üks fänn ning arreteeritud on ligi 10 inimest.  

Ligi 3899 Kolme Lõvi fänni on tänaõhtusele Prahas toimuvale mängule piletid soetanud, aga kohale on sõitnud kõvasti suurem arv vutifänne.    

Vaata video märulist siin: 

 

Kommentaarid (1)
Copy
Tagasi üles